






Fenyőfa házikó gyerekágy 70x160 cm Mila MBP - Adeko
| Szélesség: | 70 cm |
|---|---|
| Mélység: | 160 cm |
| Magasság: | 123 cm |
| Fa mintázat | Fenyő |
|---|---|
| Anyag | Fa |
| Származási hely | PL |
| Típus | Házikó alakú |
| Terhelhetőség | 90 kg |
| Súly | 20 kg |
| Méret | 70x160 |
| Hosszúság | 169 cm |
| Ápolás | Tisztítsd száraz ruhával, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Ágyrácsot tartalmaz | Igen |
| Kollekció | MBP |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Stílus | Klasszikus |
| Minőség | Extra |
| Lábak színe | Világos fa |
| Lábak anyaga | Tömör borovi fenyőfa |
| Felületkezelés | Kefélés/kezelés nélkül |
| Fa színe | Világos fa |
| Ágyrács típusa | Lamellás |
| Dekor | Borovi fenyő |
| Matracot tartalmaz | Nem |
| Leesésgátló | Variálható |
| Jellemzők | Leesésgátlóval/lábak nélkül/ágyneműtartó nélkül |
| Konstrukció anyaga | Tömör borovi fenyő |
| Szín | Natúr színű |
| Gyártó | Adeko |
Felhasználói értékelések
Nehezen osszeszerelheto, sok elembol allo,nem massziv agy…
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Ha lehetne, kevesebb, mint egy csillagot adnék. Teljesen gyenge minőségű ágy. A fa színe és minősége nem felel meg a fotón látottaknak. Hibás összeszerelési útmutató, nem stimmel a szállított alkatrészek száma, a fa csapok nem illenek a fúrt lyukakba. Minden csap másképp áll ki, ezért nem lehet összeszerelni az ágy keretét, amely csak ezekkel a fa csapokkal összekötött deszkákból áll. A legrosszabb bútordarab, amit valaha rendeltünk és szereltünk össze. A minőség egyáltalán nem felel meg az árnak, és senkinek sem ajánlom.

Pumpás, álló
Raktáron
Állványok
Raktáron
160×235 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
160×235 cm, klasszikus, téglalap alakú
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Feles, - készletek
Raktáron
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
200×200 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Porcelán
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron

Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Elérhető 4 webáruházban

25×17×22 cm, pedálos, fedővel
Raktáron

200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy

52×200 cm, darabonként, téglalap alakú