



Ez a matrica kifejezetten fürdőszobai ajtókhoz vagy zuhanyzó- és kádajtókhoz készült. Ha több magánéletet és egy új, designos részletet szeretnél a fürdőbe, akkor válaszd a "The Sea" matricát!
| Magasság: | 100 cm |
|---|
| Szín | Fehér |
|---|---|
| Anyag | Vinil |
| Matrica elhelyezése | Ablakra |
| Vastagság | 0.01 cm |
| Hosszúság | 55 cm |
| Minta | Geometrikus/egyszínű |
| Minőség | Basic |
| Ápolás | Tisztítás nedves törlőruhával |
| Csomagolás | Henger |
| Gyártó | Ambiance |
Felhasználói értékelések
A zuhanykabin ajtajára kiváló.
Ma megérkezett, olyan, mint a képen, így bízom benne, hogy a zuhany alatt is szuper lesz.
Gyűrött, nehéz alkalmazni
A matrica kiváló. Csak a felragasztásnál kell óvatosnak lenni, nálam sok buborék keletkezett, amelyeket nem igazán lehetett eltávolítani.

Pumpás, álló, átmérő
Raktáron
160×235 cm, játszó, klasszikus
Raktáron
160×235 cm, modern stílusú, szőtt
Raktáron
Átmérő, állványok, fém
Raktáron
Átmérő
Raktáron
25×17×23 cm, pedálos, fedővel
Raktáron
Impregnált, poliészter, virágos

Feles, - készletek
Raktáron
⌀ 30 cm, öntöttvas, villanytűzhelyen használható
Raktáron
Átmérő, állványok, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Átmérő

100×135 cm, nyári, poliészter
Raktáron
8×30×11 cm, egyenes, átmérő
Raktáron
Egész évben használható, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
8×30×11 cm, modern stílusú, egyenes
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható, szettek
Raktáron
21×90×200 cm, felfekvés elleni, rugós
RaktáronIngyenes szállítás