










Méretek 128×30×30 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Függő textil gardróbrendszerező Nancy – Compactor
| Szélesség: | 30 cm |
|---|---|
| Mélység: | 30 cm |
| Magasság: | 128 cm |
| Anyag | Textil |
|---|---|
| Szín | Bézs |
| Származási hely | CN |
| Súly | 0.52 kg |
| Kollekció | Nancy |
| Minőség | Basic |
| Ápolás | Tisztítás nedves törlőruhával |
| Gyártó | Compactor |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Ideális a törölközők elrendezéséhez.
Nagyon hasznos és strapabíró.
Remek, végre rend van a szekrényemben.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Praktikus, jó a tartasa
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Gyenge minőség
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu

48×76×40 cm, fedéllel
Raktáron
100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként

132×240 cm
Raktáron

52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron
Porcelán
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron
Fém, fa
Raktáron
Fém, fa
Raktáron
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Szabadon álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, fedővel
Raktáron
160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
RaktáronIngyenes szállítás
200×290 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron
163×185×110 cm, 3 személyes, fém
Raktáron
Fali
Raktáron