


Méretek 45×110×60 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Érdekes formatervezésű modern dohányzóasztal, amely mellett a családtagok és a vendégek se fognak tudni szó nélkül elmenni. A remekül megválasztott méretek kiváló funkcionalitást és felhasználóbarát tulajdonságokat garantálnak. A formás polcnak köszönhetően a szükséges dolgok mindig kéznél vannak A megerősített asztallap akár 25 kg-ig is terhelhető!
| Szélesség: | 110 cm |
|---|---|
| Mélység: | 60 cm |
| Magasság: | 45 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Szett | Igen |
| Anyag | Beton |
| Gurulós | Igen |
| Állapot | Új |
| Súly csomagolással együtt | 30 kg |
| További | A termék önálló összerelésre készült a mellékelt útmutató alapján |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mazzoni |

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

45×110×60 cm, modern stílusú, gurulós

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

42×100×55 cm, modern stílusú, matt

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

42×100×55 cm, modern stílusú, tölgyfa

Modern stílusú, gurulós, kihúzható

45×110×60 cm, modern stílusú, matt

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

Modern stílusú, gurulós, beton

Modern stílusú, gurulós, kihúzható

120×60 cm, modern stílusú, gurulós

120×60 cm, modern stílusú, gurulós

45×110×60 cm, fa, modern stílusú

45×110×60 cm, modern stílusú, gurulós

Modern stílusú, matt, laminált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, tölgyfa, gurulós

Modern stílusú, tölgyfa, gurulós

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

Fa, diófa, kihúzható

42×100×55 cm, modern stílusú, tölgyfa

42×100×55 cm, modern stílusú, beton

110×65 cm, modern stílusú, tölgyfa

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

45×110×60 cm, modern stílusú, ovális

120×60 cm, modern stílusú, gurulós

40×90×50 cm, modern stílusú, tölgyfa

77×110 cm, bővíthető, kerek

77×110 cm, bővíthető, kerek

76×90 cm, bővíthető, modern stílusú

77×110 cm, bővíthető, kerek

Fali, fa, fém

Fali, fa, modern stílusú

Modern stílusú, matt, tölgyfa

75×90 cm, bővíthető, modern stílusú

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

76×90 cm, bővíthető, tölgyfa

41×110×60 cm, fa, fém

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

40×90×50 cm, modern stílusú, tölgyfa

127×36×32 cm, modern stílusú, magasfényű

Fali, fa, modern stílusú

40×100×60 cm, modern stílusú, tölgyfa