



Méretek 93×135×45 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A bútor kétoldalt laminált, 28 és 18 mm vastagságú MDF bútorlapból és faforgácslapból, 1 mm ABS élzárással készült. Az asztallap matt poliuretán lakkal van bevonva, ezért a gyártó a használat során alátétek használatát javasolja a felület karcolások elleni védelmére.
| Szélesség: | 135 cm |
|---|---|
| Mélység: | 45 cm |
| Magasság: | 93 cm |
| Anyag | Laminált |
|---|---|
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Stílus | Modern |
| Lábak | Lábak nélkül |
| Alak | Egyenes |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Állapot | Új |
| Súly csomagolással együtt | 83 kg |
| További | A termék önálló összerelésre készült a mellékelt útmutató alapján |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mazzoni |

Fiókos, lábakkal, matt
Raktáron
Tölgyfa, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
Modern stílusú, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
Modern stílusú, tolóajtóval, ajtóval
Raktáron
Modern stílusú, tolóajtóval, ajtóval
Raktáron

89×155×44 cm, fiókos, fenyő
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Tolóajtóval, ajtóval, matt
Raktáron
Lábakkal, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, tolóajtóval, ajtóval
Raktáron
Lábak nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
85×150×40 cm, fa, lábakkal

91×125×36 cm, fiókos, tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Modern stílusú, lábakkal, matt
Raktáron
Modern stílusú, tolóajtóval, ajtóval
Raktáron
Tölgyfa, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
Modern stílusú, kombinált, matt
Raktáron
74×117×36 cm, fiókos, modern stílusú
Raktáron
Modern stílusú, lábakkal, kombinált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Rattan, lábakkal, ajtóval
Raktáron
86×163×33 cm, fiókos, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, lábakkal, matt
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Tölgyfa, lábakkal, matt
RaktáronIngyenes szállítás
102×80×40 cm, fiókos, modern stílusú
Raktáron
Matt, klasszikus ajtónyitás típusú, egyenes
Raktáron
Fiókos, lábakkal, matt
Raktáron
Modern stílusú, tolóajtóval, ajtóval
Raktáron
Modern stílusú, tolóajtóval, ajtóval
Raktáron
Modern stílusú, lábakkal, tolóajtóval
Raktáron
102×80×40 cm, fiókos, modern stílusú
Raktáron
Modern stílusú, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron

77×110 cm, bővíthető, kerek

Fali, fém, modern stílusú

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

127×36×32 cm, modern stílusú, matt

Modern stílusú, matt, tölgyfa

77×110 cm, bővíthető, kerek

Fali, fa, fém

Fali, fa, modern stílusú

Fali, fa, modern stílusú

41×110×60 cm, fa, fém

Fali, fa, modern stílusú

Fali, modern stílusú

45×110×60 cm, modern stílusú, tölgyfa

77×110 cm, bővíthető, kerek

75×90 cm, bővíthető, modern stílusú

77×110 cm, bővíthető, kerek

Fali, modern stílusú

Fali, fa, modern stílusú