



Méretek 6×24×13 cm
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Nem gond, ha nem vagy ezermester, nem kell fúrnod a falba, ha szeretnéd a falra erősíteni a Wenko fali kosarát! Az felszereléshez használhatod a Vacuum-Loc Classic Plus fekete falra szerelhető akasztót , amely vákuum segítségével rögzíti a falra. A Turbo-Loc Classic Plus fekete falra szerelhető akasztó egy speciális tapadókoronggal rendelkezik, amely minden sima felületre tökéletesen illeszkedik. A Power-Loc Classic Plus 2 db fekete falra szerelhető akasztót olyan sima felületeken is használhatod, mint példűul az üveg, beton, fém, fa vagy többféle műanyag. Ezt az akasztót egyenletlen felületen is használhatod. Ha úgy dönt, hogy csavarral rögzíti, akkor azok a csomagban vannak.
| Szélesség: | 24 cm |
|---|---|
| Mélység: | 13 cm |
| Magasság: | 6 cm |
| Alak | Egyenes |
|---|---|
| Stílus | Ipari |
| Rögzítőfuratok távolsága | 13.8 cm |
| Specifikus anyag | Rozsdamentes |
| Súly | 0.466 kg |
| Ápolás | Nedves ruhával vagy szivaccsal tisztítsd, ne használj agresszív tisztítószert vagy súrolószert |
| Kollekció | Premium |
| Minőség | Basic |
| Típus | Fali |
| Rögzítés típusa | Szegek/csavarok |
| Függő alkatrészek | Igen |
| Anyag | Fém |
| Szín | Ezüstszínű |
| Gyártó | Wenko |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Nagy megelégedettség.
Minőségi rozsdamentes acél kivitelezés
Minden rendben volt, csak a műanyag helyett alul lehetne üveg.
Ajándékba vettem, szép, praktikus, bevált.
Vásárolva itt: Bonami.hu
Letöltve innen: Bonami.hu
Többször is megrendeltem, mert a polc nagyon jól tart, szép és funkcionális.

53×22×22 cm, sarok
Raktáron
Sarok
Raktáron
10×24×14 cm, egyenes
Raktáron
55×25×14 cm, egyenes
Raktáron
Egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
8×30×10 cm, egyenes
Raktáron
275×31×23 cm, sarok
Raktáron
Egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Egyenes
Raktáron

8×25×12 cm, egyenes
Elérhető 2 webáruházban

29×56×13 cm, egyenes
Raktáron
8×34×8 cm, egyenes
Elérhető 2 webáruházban

8×30×23 cm, sarok
Raktáron
Sarok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
33×30×11 cm, modern stílusú, sarok
Raktáron
55×75 cm, egyenes

Egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
14×26×50 cm, egyenes
Raktáron
8×34×8 cm, egyenes
Elérhető 3 webáruházban

Egyenes
Raktáron
203×26×35 cm, egyenes
RaktáronIngyenes szállítás
Egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Sarok
Raktáron
Egyenes
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
15×40×30 cm, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Egyenes
Kiszállítás 2 nap múlva
Egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

80×22×20 cm, egyenes
Raktáron
Egyenes

52×200 cm, darabonként, téglalap alakú
Raktáron

100×135 cm, egész évben használható
Raktáron
Porcelán
Raktáron
Asztali
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
400×240 cm, voile, nappaliba
Raktáron
100×135 cm, nyári
Raktáron
132×240 cm
Raktáron
52×100 cm, virágos, darabonként
Raktáron
Fém, fedővel

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Állványok
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, klasszikus
Raktáron
179×238×118 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre

160×230 cm, beltéri, hosszú / shaggy
Raktáron