




A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 53 260 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
CERSANIT - SZEKRÉNY HIGH LARA, magas fehér fényű (S926-007-DSM) Műszaki adatok Kategória: Magasra függő szekrény 2 év garancia Szín: fehér fényű Anyaga: 16 mm-es forgácslap Fogások: króm Ajtószerelvény: Univerzális (bal/jobb) Világítás: nem tartozék Állítható felfüggesztés Igen Zárórendszer: Soft-Close Szélesség: 30 cm Magasság: 150 cm Mélység: 25 cm
| Szélesség: | 30 cm |
|---|---|
| Mélység: | 250 cm |
| Magasság: | 150 cm |
| Felület | Magasfényű |
|---|---|
| Anyag | Laminált |
| Szín | Fehér |
| Gyártó | Cersanit |
| Szekrény szélessége | 30-39 cm |
| Sorozat | Cersanit Lara |
Felhasználói értékelések
Szuper
Vásárolva itt: HEAVENSHOP.HU
Szlovák nyelvről fordítva ()

Álló, alacsony, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Tükrös, fali, modern stílusú
Elérhető 6 webáruházban
Raktáron
Tükrös, fali, matt
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fali, matt, laminált
Raktáron
Álló, matt
Raktáron
Álló, fa, matt
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron