Hasonlítsd össze az árakat 40 290 Ft-tól 43 717 Ft-ig 2 webáruházban:
Mexen Next, kádparaván 1 szárny 50 x 150 cm, fix szárny, 6 mm matt üveg, fehér profil, 895-050-000-00-30-20
Méretek 150×50 cm
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 40 290 Ft és 43 717 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 42 004 Ft
- 2026. 01. 28. - 42 004 Ft
- 2025. 03. 05. - 38 563 Ft
- 2025. 02. 03. - 38 123 Ft
- 2026. 05. 01. - 40 290 Ft
- 2026. 01. 28. - 40 290 Ft
- 2025. 03. 05. - 38 015 Ft
- 2025. 02. 03. - 38 015 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Mexen Next, kádparaván 1 szárny 50 x 150 cm, fix szárny, 6 mm matt üveg, fehér profil, 895-050-000-00-30-20 Műszaki adatok: Gyártó: Mexen Sorozat: Következő Típus: kádparaván fix szárnnyal, 6 mm-es üveg Szélesség: 50 cm Magasság: 150 cm 1 levelű típus Rögzítés: univerzális (bal vagy jobb) Szárny típusa: fix Üveg típusa: edzett Az üveg színe: fagy Üvegvastagság: 6 mm Profil felület: fehér Könnyen tisztítható bevonat (Easy Clean): igen, hidrofób bevonat a könnyebb üvegkarbantartás érdekében Kisebb falegyenetlenségek kiegyenlítése a profillécen: igen Vízlefolyó tömítéskészlet: igen A profilsín színű stabilizáló távtartóval együtt: igen
Méretek
| Szélesség: | 50 cm |
|---|---|
| Magasság: | 150 cm |
Specifikációk
| Szín | Fehér |
|---|---|
| Telepítés | Balos, Univerzális |
| Üvegvastagság | 6 mm |
| Üveg színe | Jégmintás |
| Edzett üveg | Igen |
| Sorozat | Mexen Next |
| Típus | Fix |
| Gyártó | Mexen |
Vélemények
Felhasználói értékelések
A Wepshop alapján megtévesztő volt az ingyenes szállítás, de a telefonos egyeztetés egyértelművé tette, hogy 20000 Ft a szállítás. Minden rendben volt. Az átvételi hely könnyen megközelíthető volt, a kiszolgálásban segítőkész munkatársak vettek részt. Még a kiutazással együtt is olcsóbb volt, mint egy itthoni cégtől megrendelni. A csomagban minden benne volt, könnyen szerelhető a paraván. Részemre teljesen megfelelő a termék.
Azt kaptam amit vártam.
Könnyű szerelést tett lehetővé.
Nincs
Vásárolva itt: HEAVENSHOP.HU




