Hasonlítsd össze az árakat 69 190 Ft-tól 86 662 Ft-ig 3 webáruházban:
Mexen Rio, négyzet alakú zuhanykabin 80(ajtó)x80(ajtó)x190 cm, 5mm átlátszó üvegcsíkos minta, fekete profil 860-080-080-70-20
Méretek 190×80×800 cm
Válogatott ajánlatok
Válassz 3 üzlet közül 69 190 Ft és 86 662 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 79 647 Ft
- 2026. 04. 28. - 79 647 Ft
- 2026. 05. 01. - 69 190 Ft
- 2026. 04. 28. - 69 190 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Mexen Rio, négyzet alakú zuhanykabin 80(ajtó)x80(ajtó)x190 cm, 5mm átlátszó üvegcsíkos minta, fekete profil 860-080-080-70-20 Gyártó: Mexen Sorozat: Rio Termékkód: 860-080-080-70-20 Műszaki adatok: Méretek: 80x80 Magasság: 190 cm Összeszerelés/beépítés: univerzális (bal, jobb) Típus: négyzet alakú zuhanykabin Üveg színe: átlátszó / átlátszó csíkokkal Profilok színe: fekete Anyaga: edzett biztonsági üveg, 5 mm Profil anyaga: alumínium Bevonat a könnyű tisztítás érdekében (Easy Clean): igen A fal egyenetlenségeinek kiegyenlítése a fali U-profilban: igen (max. 10 mm mindkét oldalon) Szélességállítás: igen Felszerelhető a zuhanytálcára vagy a padlóra: igen Vízlefolyó tömítések készlete
Méretek
| Szélesség: | 80 cm |
|---|---|
| Mélység: | 800 cm |
| Magasság: | 190 cm |
Specifikációk
| Forma | Négyzet |
|---|---|
| Anyag | Átlátszó üveg |
| Szín | Fekete |
| Zuhanytálca | Zuhanytálca nélkül |
| Üvegvastagság | 6 mm |
| Edzett üveg | Igen |
| Hosszúság | 800 |
| Sorozat | Mexen Rio |
| Üveg színe | Átlátszó - csíkok |
| Szerelés | Unvierzális(jobbos és balos) |
| Prosil szín | Čierna matná |
| Típus | Rohový - 2-stranný, posuvné dvere |
| Bemenetel típusa | Posuvné dvere |
| Gyártó | Mexen |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Semmi kifogás, Ön szuper
Vásárolva itt: HEAVENSHOP.HU
Szlovák nyelvről fordítva ()




