Hasonlítsd össze az árakat 75 258 Ft-tól 89 260 Ft-ig 2 webáruházban:
Cersanit - SET szekrény + mosdó, fehér fényű, LARA COMO 80, S801-149-DSM
Méretek 46×79×45 cm
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 75 258 Ft és 89 260 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 05. 22. - 82 259 Ft
- 2026. 04. 01. - 82 259 Ft
- 2026. 03. 24. - 81 274 Ft
- 2026. 01. 29. - 87 290 Ft
- 2026. 01. 22. - 89 190 Ft
- 2025. 12. 22. - 95 240 Ft
- 2025. 12. 15. - 90 290 Ft
- 2025. 09. 03. - 87 290 Ft
- 2026. 05. 22. - 75 258 Ft
- 2026. 04. 01. - 75 258 Ft
- 2026. 03. 24. - 75 258 Ft
- 2026. 01. 29. - 87 290 Ft
- 2026. 01. 22. - 87 290 Ft
- 2025. 12. 22. - 87 290 Ft
- 2025. 12. 15. - 87 290 Ft
- 2025. 09. 03. - 87 290 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
CERSANIT - SET szekrény + mosdó, fehér fényű, LARA COMO 80, S801-149-DSM A hibátlan fehér sokak szerint a legjobb fürdőszobai szín. A Cersanit szembeszállt ezzel az ízléssel, amikor a Lara Como 80 szettet (szekrény + mosdókagyló) kínálta, amely egy kényelmes és rendkívül stílusos mosdókagylóból, valamint a szekrény aljából áll, két, lágyan záródó fiókkal. A szekrény tiszta fehér fényes elejét és testét elegáns és króm fogantyúk gazdagítják. Ez a bútor ellenáll a nedvességnek. A függesztő szekrény a következő változatokban kapható (szélesség: 50cm, 60cm, 80cm, 100cm) Szekrényből és mosogatóból álló készlet. A szifon és az csaptelep nem tartozék. Műszaki adatok Gyártó: Cersanit Kategória: Cersanit Lara Como Típus: akasztós szekrény + mosdó Két funkcionális és tágas fiók Szín: Fehér fényes Egyszerű és modern formák Méretek: 79,4 (s) x 46,0 (ó) x 44,7 (ó) Anyaga: forgácslap a demóban mellékelve: önálló összeszerelés
Méretek
| Szélesség: | 79 cm |
|---|---|
| Mélység: | 45 cm |
| Magasság: | 46 cm |
Specifikációk
| Anyag | Laminált |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Szín | Fehér |
| Felület | Magasfényű |
| Gyártó | Cersanit |
| Szekrény szélessége | 80-89 cm |
| Sorozat | Cersanit Lara |
| Sklad | Na sklade (Heavenshop) |
Vélemények
Ajánljuk

MODE 60 cm-es mosdószekrény fekete- LIKE I, LIKE II.
Magasfényű, mosdó alatti, alacsony
Raktáron








