Hasonlítsd össze az árakat 77 900 Ft-tól 78 930 Ft-ig 2 webáruházban:
RaktáronSzállítás 11 200 Ft-tól14 napos termékvisszaküldés
Szállítás ára 9900 Ft14 napos termékvisszaküldés
Méretek 190×110 cm
Válassz 2 üzlet közül 77 900 Ft és 78 930 Ft közötti árkategóriában:
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
WALK-IN egyrészes képernyő falra szereléshez Beépítési méretek: 1085-1100 mm Szilikonnal van rögzítve a padlóhoz A rugóstag a csomag része
| Szélesség: | 110 cm |
|---|---|
| Magasság: | 190 cm |
| Anyag | Edzett üveg |
|---|---|
| Üvegvastagság | 6 mm |
| Edzett üveg | Igen |
| Sorozat | Aqualine Walk-in |
| Prosil szín | Chrómová |
| Típus | Sprchová zástena - 1-dielna nástenná s kolmou vzperou |
| Üveg színe | Mliečne sklo |
| Gyártó | Aqualine |

Elérhető 2 webáruházban

Elérhető 3 webáruházban




Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron



Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

