Hasonlítsd össze az árakat 82 690 Ft-tól 99 190 Ft-ig 2 webáruházban:
82 690 Ft-tól2 webáruházban
82 690 Ft-tól2 webáruházban
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 82 690 Ft és 99 190 Ft közötti árkategóriában:
RaktáronSzállítás 11 200 Ft-tól14 napos termékvisszaküldés
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 99 190 Ft
- 2026. 04. 27. - 99 190 Ft
- 2026. 04. 26. - 99 190 Ft
- 2026. 02. 04. - 104 200 Ft
- 2026. 01. 28. - 102 530 Ft
- 2025. 09. 29. - 83 752 Ft
- 2025. 04. 11. - 87 190 Ft
- 2025. 03. 12. - 91 078 Ft
- 2025. 03. 05. - 95 062 Ft
- 2025. 02. 03. - 94 288 Ft
- 2025. 01. 22. - 87 190 Ft
- 2026. 05. 01. - 99 190 Ft
- 2026. 04. 27. - 99 190 Ft
- 2026. 04. 26. - 99 190 Ft
- 2026. 02. 04. - 99 190 Ft
- 2026. 01. 28. - 99 190 Ft
- 2025. 09. 29. - 83 752 Ft
- 2025. 04. 11. - 87 190 Ft
- 2025. 03. 12. - 87 190 Ft
- 2025. 03. 05. - 87 190 Ft
- 2025. 02. 03. - 87 190 Ft
- 2025. 01. 22. - 87 190 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Mexen Lena Rimless fali vécé lassan záródó ülőkével, matt fekete - 30221085 Műszaki adatok Mérete: 480x360x355 mm Típus: felfüggesztett Öblítőrendszer: perem nélküli Szín: matt fekete Anyaga: szaniterek rögzítés: falra ID: 3322XX85 standard osztás 18 cm tábla: Típus: lassú zárás Anyaga: hőre keményedő Szín: félig fényes fekete Könnyű kiadás: igen Fém zsanérok: igen Vékony változat: igen a csomag része ID: 39100185
Méretek
| Szélesség: | 36 cm |
|---|---|
| Mélység: | 48 cm |
| Magasság: | 350 cm |
Specifikációk
| Típus | Fali |
|---|---|
| Forma | Kerek |
| Kifolyás | Hátsó |
| Szín | Fekete |
| Hosszúság | 480 |
| Sorozat | Mexen Lena |
| Szerelés | Függesztett |
| Anyag | Szaniter kerámia |
| Gyártó | Mexen |
Vélemények
5.01 értékelés
5
1 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Felhasználói értékelések
Elégedett felhasználó
Minden rendben megérkezett és gyors szállítás
Vásárolva itt: HEAVENSHOP.HU
Szlovák nyelvről fordítva ()





