









Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Mexen Lima DUO zuhanykabin 100x100 cm, átlátszó, króm, 856-100-100-02-00 A MEXEN LIMA DUO egy összecsukható zuhany. Átlátszó edzett üvegből készülnek, és fényes krómozással (kovácsolással) készülnek. A készlet méretei: 90x90 centiméter széles és 190 centiméter magas. Zuhanytálcára vagy csempére szerelhető. A 6 cm vastag biztonsági üveg garantálja a biztonságos használatot. A megfelelő szigetelés érdekében alumínium tömítési küszöbök és vízelvezető tömítések készletei találhatók. Az ajtó használatának kényelmét szolgálja, hogy az ajtót egy tisztítást megkönnyítő réteggel vonták be, a szappan- és vízkőlerakódások nagyon egyszerűen és nem igényelnek sok időt. A biztonság és a higiénia a Mexen zuhanyzók előnye. Műszaki adatok Gyártó: Mexen Sorozat: Lima Duo Nyitás módja: dönthető - összecsukható Üveg színe: átlátszó - átlátszó Kivitel: fényes króm Üveg típusa: biztonsági, edzett Üvegvastagság: 6 mm Könnyen tisztítható festék: igen Fal egyenetlenségek kiegyenlítése: igen Szélesség beállítása: igen Lehetőség a zuhanytálcára vagy csempére szerelésre: igen Profil: alumínium A legjobb minőségű dupla hengerek Fém fogantyú Tömítéskészlet Alumínium ajtótömítési küszöb Méretek (cm): Méretek: 100x100 cm állítható ajtóméret tartomány (A): 98,5 - 100 cm állítható ajtóméret tartomány (B): 98,5 - 100 cm Magasság: 190 cm
| Szélesség: | 100 cm |
|---|---|
| Mélység: | 100 cm |
| Magasság: | 190 cm |
| Ajtó típus | Összecsukható |
|---|---|
| Zuhanytálca | Zuhanytálca nélkül |
| Anyag | Edzett üveg, Alumínium |
| Üvegvastagság | 6 mm |
| Üveg színe | Víztiszta |
| Edzett üveg | Igen |
| Hosszúság | 1000 |
| Prosil szín | Chróm - Leštený hliník |
| Sorozat | Mexen Lima |
| Szerelés | Unvierzális(jobbos és balos) |
| Forma | Štvorec/Obdĺžnik |
| Típus | Rohový - 2-stranný, 1-krídlový so skladacími dverami |
| Bemenetel típusa | Skladacie dvere |
| Gyártó | Mexen |
Felhasználói értékelések
A csomagban rövidebb talpalatokat kaptam - 80 cm méretben. Saját költségen megvettem a 100 cm-eseket. Egyébként minden rendben volt.
Vásárolva itt: HEAVENSHOP.HU
Cseh nyelvről fordítva ()