



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Mexen KIOTO zuhanyparaván WALK-IN, 30x200 cm, 800-030-000-00-00 Műszaki adatok: Gyártó: Mexen Sorozat: Kioto walk-in (zuhanyfal) Szerelés: univerzális (L / R), jobb vagy bal Méretek: 30 (mp) x 200 (h) cm Üveg színe: átlátszó (átlátszó) Üveg típusa: biztonsági, edzett Üvegvastagság: 8 mm Profil felület: króm EasyClean bevonat: igen Fal egyenetlenségek kiegyenlítése: profilsínnel igen zuhanytálcára vagy csempére szerelhető: igen Megjegyzés: az eladott termék csak a zuhanyparaván üvegét tartalmazza. Az alumínium profilsínt és a stabilizáló távtartót külön kell megvásárolni. A lehetséges színváltozatokat e-shopunkban találja. ID1: 800-030-000-00-00 (zuhanyfal - 8 mm-es üveg)
| Szélesség: | 300 cm |
|---|---|
| Magasság: | 200 cm |
| Anyag | Edzett üveg |
|---|---|
| Üvegvastagság | 8 mm |
| Sorozat | Mexen Kioto |
| Üveg színe | Číre sklo |
| Típus | Sprchová zástena - 1-dielna bočná prídavná stena |
| Gyártó | Mexen |
Felhasználói értékelések
Nincs
Vásárolva itt: HEAVENSHOP.HU