Hasonlítsd össze az árakat 75 390 Ft-tól 94 032 Ft-ig 3 webáruházban:
Válogatott ajánlatok
Válassz 3 üzlet közül 75 390 Ft és 94 032 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 04. 30. - 86 637 Ft
- 2026. 04. 28. - 86 637 Ft
- 2026. 02. 05. - 92 261 Ft
- 2026. 01. 28. - 91 671 Ft
- 2025. 06. 04. - 79 099 Ft
- 2025. 01. 21. - 80 658 Ft
- 2026. 04. 30. - 75 390 Ft
- 2026. 04. 28. - 75 390 Ft
- 2026. 02. 05. - 90 490 Ft
- 2026. 01. 28. - 90 490 Ft
- 2025. 06. 04. - 76 472 Ft
- 2025. 01. 21. - 79 590 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Mexen LIMA összecsukható zuhanyajtó 100 cm, 856-100-000-01-00 Műszaki adatok Gyártó: Mexen Sorozat: Lima Szerelés: univerzális, jobb vagy bal Nyitás módja: összecsukható ajtó Üveg színe: átlátszó - átlátszó Kivitel: fényes króm Üveg típusa: biztonsági, edzett Üvegvastagság: 6 mm Könnyen tisztítható festék: igen Fal egyenetlenségek kiegyenlítése: igen Szélesség beállítása: igen Lehetőség a zuhanytálcára vagy csempére szerelésre: igen Profil: alumínium A legjobb minőségű dupla hengerek Fém fogantyú Tömítéskészlet Alumínium ajtótömítési küszöb Méretek (mm): Ajtók (B min-max): 990-1015 mm 100 (s) x 190 (ó), cm
Méretek
| Szélesség: | 100 cm |
|---|---|
| Magasság: | 190 cm |
Specifikációk
| Ajtó típus | Összecsukható |
|---|---|
| Elhelyezés | Balra, Jobbra, Univerzális |
| Anyag | Edzett üveg |
| Üvegvastagság | 6 mm |
| Üveg színe | Víztiszta |
| Edzett üveg | Igen |
| Sorozat | Mexen Lima |
| Szerelés | Unvierzális(jobbos és balos) |
| Típus | Sprchové dvere - skladacie |
| Gyártó | Mexen |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Nagyon jó az ajtó, azt kaptam amire számítottam.
Gyosan megkaptam.
Mellékletek:
Vásárolva itt: HEAVENSHOP.HU









