







Méretek 190×120×700 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Mexen ROMA zuhanykabin, 6mm-es üveg, króm profil-átlátszó üveg Műszaki adatok: Gyártó: Mexen Sorozat: Roma Szerelés: univerzális, jobb vagy bal (L / R) Nyitás módja: nyitás Üveg színe: átlátszó / átlátszó Kivitel: fényes króm Üveg típusa: biztonsági, edzett Üvegvastagság: 6 mm Könnyen tisztítható festék: igen Fal egyenetlenségek kiegyenlítése: igen Szélesség beállítása: igen Zuhanytálcára vagy csempére szerelhető: igen Profil: alumínium Fém fogantyú Tömítéskészlet Alumínium küszöb Beállítási tartomány (mm): Zuhanyajtós szakasz (B min-max): méretek az alábbi táblázatban Alkatrész - rögzített fal (C min-max): méretek az alábbi táblázatban Ajtó (D): méretek az alábbi táblázatban a készlet a következőkből áll: Mexen ROMA tolóajtó 854-120-000-01-00 Mexen ROMA tömör fal 850-070-000-01-00
| Szélesség: | 120 cm |
|---|---|
| Mélység: | 700 cm |
| Magasság: | 190 cm |
| Anyag | Átlátszó üveg |
|---|---|
| Ajtó típus | Tolóajtó |
| Zuhanytálca | Zuhanytálca nélkül |
| Üvegvastagság | 6 mm |
| Üveg színe | Víztiszta |
| Edzett üveg | Igen |
| Hosszúság | 700 |
| Prosil szín | Chróm - Leštený hliník |
| Sorozat | Mexen Roma |
| Szerelés | Unvierzális(jobbos és balos) |
| Forma | Štvorec/Obdĺžnik |
| Típus | Rohový - 1-stranný, 1-krídlový s delenými dverami |
| Bemenetel típusa | Krídlové dvere |
| Gyártó | Mexen |
Felhasználói értékelések
A honlapjukon a termékről készült fotó nem felel meg a valóságnak, megtéveszti a vásárlókat. A mai napon elküldött reklamációmra még nem kaptam választ.
Nem felel meg a termékről készült fotónak
Vásárolva itt: HEAVENSHOP.HU