Hasonlítsd össze az árakat 84 290 Ft-tól 88 479 Ft-ig 2 webáruházban:
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 84 290 Ft és 88 479 Ft közötti árkategóriában:
Termékleírás
Mexen APIA zuhany tolóajtó a nyílásig 140cm, átlátszó / szalag, 845-140-000-01-20 Zuhanyajtók a Mexen Apia sorozatból. Funkcionális tolóajtók megbízható dupla görgőkkel, amelyek egyenletes és csendes csúszást garantálnak. Az üvegen lévő huzat megkönnyíti a mosást, és lehetővé teszi, hogy hosszabb ideig élvezze a tökéletesen átlátszó és fényes üveget. Az edzett, biztonsági üvegek és az ajtóburkolatok rozsdamentes anyagból készültek. A küszöbös alumíniumprofil tökéletes tömítettséget garantál. A zuhanytálca fali nyílásába vagy csempére szerelhető. Műszaki adatok Gyártó: Mexen, sorozat: Apia Kivitel: fényes króm Típus: tolóajtó a nyílásba Szerelés: univerzális, jobb vagy bal Magasság: 190 cm Szélesség: x = 140 cm Bejárati szélesség: z = 58 cm Nyitás módja: csúszó Üveg színe: átlátszó - átlátszó (átlátszó) Üveg típusa: biztonsági, edzett Üvegvastagság: 5 mm Könnyen tisztítható festék: igen Fal egyenetlenségek kiegyenlítése: igen Szélesség beállítása: igen Zuhanytálcára vagy csempére szerelhető: igen Profil: alumínium Stabilizáló konzollal együtt Vízelvezető tömítések készlete Alumínium ajtótömítési küszöb Magasság: 190 cm Beállítási tartomány: Méretek: 140 (s) x 190 (h), cm
Méretek
| Szélesség: | 140 cm |
|---|---|
| Magasság: | 190 cm |
Specifikációk
| Ajtó típus | Tolóajtó |
|---|---|
| Elhelyezés | Balra, Jobbra, Univerzális |
| Anyag | Edzett üveg |
| Üvegvastagság | 6 mm |
| Edzett üveg | Igen |
| Sorozat | Mexen Apia |
| Üveg színe | Átlátszó - csíkok |
| Szerelés | Unvierzális(jobbos és balos) |
| Típus | Sprchové dvere - posuvné |
| Gyártó | Mexen |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Nagyon jó
Vásárolva itt: HEAVENSHOP.HU
Szlovák nyelvről fordítva ()







