Hasonlítsd össze az árakat 37 190 Ft-tól 43 414 Ft-ig 2 webáruházban:
Mexen ALEX, kádparaván, 1 lapos FIX, 70x140 cm, mintás fekete keret, 893-070-000-70-70
Méretek 140×70 cm
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 37 190 Ft és 43 414 Ft közötti árkategóriában:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 3112 Ft.
Árelőzmények megtekintéseElőző árak
- 2026. 04. 30. - 40 302 Ft
- 2026. 03. 04. - 40 302 Ft
- 2026. 04. 30. - 37 190 Ft
- 2026. 03. 04. - 37 190 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Mexen ALEX, kádparaván, 1 lapos FIX, 70x140 cm, mintás fekete keret, 893-070-000-70-70 Műszaki adatok: Gyártó: Mexen Sorozat: Alex Típus: kádparaván fix szárnyal Szerelés: univerzális, jobb vagy bal Üveg színe: átlátszó Illesztés: fekete Üveg típusa: biztonsági edzett Méret: 70 (mp) x 140 (h) Üvegvastagság: 5 mm Könnyen tisztítható festék: igen Tömítéskészlet Nyitás: nincs (fix képernyő)
Méretek
| Szélesség: | 70 cm |
|---|---|
| Magasság: | 140 cm |
Specifikációk
| Szín | Fekete |
|---|---|
| Telepítés | Balos, Univerzális |
| Anyag | Edzett üveg |
| Üvegvastagság | 5 mm |
| Sorozat | Mexen Alex |
| Üveg színe | Minta: fekete minta |
| Típus | Vaňová zástena |
| Gyártó | Mexen |
Vélemények
Felhasználói értékelések
A fényképet nem lehet feltölteni.
Az üveg sértetlenül érkezett.
A paravánon gyártási karcolások vannak, a fekete keret nincs rendesen befestve, egyenetlenségek találhatók rajta.
Vásárolva itt: HEAVENSHOP.HU
Szlovák nyelvről fordítva ()


