Hasonlítsd össze az árakat 60 990 Ft-tól 77 270 Ft-ig 3 webáruházban:
Válogatott ajánlatok
Válassz 3 üzlet közül 60 990 Ft és 77 270 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 05. 02. - 70 483 Ft
- 2026. 04. 28. - 70 483 Ft
- 2026. 01. 01. - 70 173 Ft
- 2025. 11. 26. - 73 190 Ft
- 2025. 09. 29. - 61 752 Ft
- 2025. 04. 07. - 64 290 Ft
- 2025. 03. 28. - 67 157 Ft
- 2025. 03. 05. - 69 069 Ft
- 2026. 05. 02. - 60 990 Ft
- 2026. 04. 28. - 60 990 Ft
- 2026. 01. 01. - 67 157 Ft
- 2025. 11. 26. - 73 190 Ft
- 2025. 09. 29. - 61 752 Ft
- 2025. 04. 07. - 64 290 Ft
- 2025. 03. 28. - 67 157 Ft
- 2025. 03. 05. - 67 157 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Mexen APIA zuhany tolóajtó nyílásig 105cm, fekete, 845-105-000-70-00 Zuhanyajtók a Mexen Apia sorozatból. Funkcionális tolóajtók megbízható dupla görgőkkel, amelyek egyenletes és csendes csúszást garantálnak. Az üvegen lévő huzat megkönnyíti a mosást, és lehetővé teszi, hogy hosszabb ideig élvezze a tökéletesen átlátszó és fényes üveget. Az edzett, biztonsági üvegek és az ajtóburkolatok rozsdamentes anyagból készültek. A küszöbös alumíniumprofil tökéletes tömítettséget garantál. A zuhanytálca fali nyílásába vagy csempére szerelhető. Műszaki adatok Gyártó: Mexen, sorozat: Apia Kivitel: fekete Típus: tolóajtó a nyílásba Szerelés: univerzális, jobb vagy bal Magasság: 190 cm Szélesség: x = 105 cm Bemeneti szélesség: z = 45 cm Nyitás módja: csúszó Üveg színe: átlátszó - átlátszó (átlátszó) Kivitel: matt fekete Üveg típusa: biztonsági, edzett Üvegvastagság: 5 mm Könnyen tisztítható festék: igen Fal egyenetlenségek kiegyenlítése: igen Szélesség beállítása: igen Zuhanytálcára vagy csempére szerelhető: igen Profil: alumínium Stabilizáló konzollal együtt Vízelvezető tömítések készlete Alumínium ajtótömítési küszöb Magasság: 190 cm Beállítási tartomány: Méretek: 105 (s) x 190 (h), cm
Méretek
| Szélesség: | 105 cm |
|---|---|
| Magasság: | 190 cm |
Specifikációk
| Ajtó típus | Tolóajtó |
|---|---|
| Elhelyezés | Balra, Jobbra, Univerzális |
| Szín | Fekete |
| Anyag | Edzett üveg |
| Üvegvastagság | 6 mm |
| Üveg színe | Víztiszta |
| Edzett üveg | Igen |
| Sorozat | Mexen Apia |
| Szerelés | Unvierzális(jobbos és balos) |
| Típus | Sprchové dvere - posuvné |
| Gyártó | Mexen |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Minden időben és sérülés nélkül történt.
Vásárolva itt: HEAVENSHOP.HU
Szlovák nyelvről fordítva ()





