Hasonlítsd össze az árakat 66 090 Ft-tól 84 344 Ft-ig 3 webáruházban:
Válogatott ajánlatok
Válassz 3 üzlet közül 66 090 Ft és 84 344 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 76 575 Ft
- 2026. 04. 28. - 76 575 Ft
- 2026. 01. 23. - 76 298 Ft
- 2025. 09. 06. - 70 169 Ft
- 2025. 04. 03. - 73 306 Ft
- 2025. 03. 05. - 75 133 Ft
- 2025. 02. 03. - 74 268 Ft
- 2026. 05. 01. - 66 090 Ft
- 2026. 04. 28. - 66 090 Ft
- 2026. 01. 23. - 73 306 Ft
- 2025. 09. 06. - 67 032 Ft
- 2025. 04. 03. - 73 306 Ft
- 2025. 03. 05. - 73 306 Ft
- 2025. 02. 03. - 73 306 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Mexen APIA zuhany tolóajtó nyílásig 120cm, fekete, 845-120-000-70-00 Zuhanyajtók a Mexen Apia sorozatból. Funkcionális tolóajtók megbízható dupla görgőkkel, amelyek egyenletes és csendes csúszást garantálnak. Az üvegen lévő huzat megkönnyíti a mosást, és lehetővé teszi, hogy hosszabb ideig élvezze a tökéletesen átlátszó és fényes üveget. Az edzett, biztonsági üvegek és az ajtóburkolatok rozsdamentes anyagból készültek. A küszöbös alumíniumprofil tökéletes tömítettséget garantál. A zuhanytálca fali nyílásába vagy csempére szerelhető. Műszaki adatok Gyártó: Mexen, sorozat: Apia Kivitel: fekete Típus: tolóajtó a nyílásba Szerelés: univerzális, jobb vagy bal Szélesség: 120 cm Magasság: 190 cm Szélesség: x = 120 cm Bejárati szélesség: z = 51 cm Nyitás módja: csúszó Üveg színe: átlátszó - átlátszó (átlátszó) Kivitel: matt fekete Üveg típusa: biztonsági, edzett Üvegvastagság: 5 mm Könnyen tisztítható festék: igen Fal egyenetlenségek kiegyenlítése: igen Szélesség beállítása: igen Zuhanytálcára vagy csempére szerelhető: igen Profil: alumínium Stabilizáló konzollal együtt Vízelvezető tömítések készlete Alumínium ajtótömítési küszöb Magasság: 190 cm Beállítási tartomány: Méretek: 120 (s) x 190 (h), cm
Méretek
| Szélesség: | 120 cm |
|---|---|
| Magasság: | 190 cm |
Specifikációk
| Ajtó típus | Tolóajtó |
|---|---|
| Elhelyezés | Balra, Jobbra, Univerzális |
| Szín | Fekete |
| Anyag | Edzett üveg |
| Üvegvastagság | 6 mm |
| Üveg színe | Víztiszta |
| Edzett üveg | Igen |
| Sorozat | Mexen Apia |
| Szerelés | Unvierzális(jobbos és balos) |
| Típus | Sprchové dvere - posuvné |
| Gyártó | Mexen |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Gyors szállítás. A termék minőségi csomagolásban érkezett és kiszállításra került.
Vásárolva itt: HEAVENSHOP.HU
Szlovák nyelvről fordítva ()





