





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Tökéletes védelem székei számára és stílusos kiegészítő egyben? Ezek a praktikus Magic clean elasztikus huzatok. A stílusos piros, sötét bordó árnyalat tökéletesen kiegészíti a belső teret klasszikus és modern stílusban. Az elasztikus huzat segít újjáéleszteni a régi bútorokat, elrejteni a tökéletlenségeket és a kopást, ugyanakkor megvédi a szennyeződéstől és a sérülésektől, amit akkor is értékelni fog, ha teljesen új bútorai vannak.A minőségi anyagnak köszönhetően a huzat nagyon kellemes tapintású, ugyanakkor kopásálló és könnyen a bútorra igazítható. Könnyen nyújtható minden irányba, így könnyen alkalmazkodik, tökéletesen illeszkedik így megkönnyíti a munkát a kezelés során.A huzat méretei: ülőfelület 45-50 cm, háttámla magassága 45-56 cm.A készlet tartalma: 2x székhuzat
| Elasztikus | Igen |
|---|---|
| A huzat tipusa | Székhuzat |
| A szettben található darabok száma | 2 db |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Anyag | 95 % poliészter, 5 % elasztán |
| Méret | 45-50 cm |
| Méretek | 45-50 cm |
| Szárítógép | Nem |
| Gyártó | 4Home |
Felhasználói értékelések
Szép szerkezetű, nagyon rugalmas, szép színű.
+ Szükségem volt az már használt huzatok pótlására, méret, szín és anyag típusa is megfelelő - eddig semmi
Jó minőség, mint szék védő is kiváló.
minőség


Elasztikus
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Elasztikus
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Elasztikus
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Elasztikus
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás


Elasztikus
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Elasztikus
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Elasztikus
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Elasztikus
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Elasztikus
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás

Elasztikus
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Elasztikus
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Elasztikus
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás


Elasztikus
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Elasztikus
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Elasztikus
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás
Elasztikus
Kiszállítás 2 nap múlvaIngyenes szállítás