




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Philips márkától származik, raktárunkban van, ára 19530.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Típus | Felületre szerelhető |
| Szín | Fehér |
| Feszültség | 230V |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Stílus | Egyéb |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 5,5 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 2700 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 2 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 1100 lm |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 40 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 5,5 W |
| Sugárzási szög | 110 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 11 W |
| Series | BRACIA Philips |
| Gyártó | Philips |

Modern stílusú
RaktáronModern stílusú, ipari stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
LED, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállításModern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, süllyesztett, fém
Raktáron
Süllyesztett
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető, fém
Raktáron
Süllyesztett, billenthető, fém
Raktáron
Üveg, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
LED, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Okos, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás

230V
RaktáronIngyenes szállítás

230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállításModern stílusú, fém
Raktáron
Üveg, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú
Raktáron
Üveg, felületre szerelhető, fém
Raktáron
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronLED, üveg, modern stílusú
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Fém, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Retró, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, felületre szerelhető
Raktáron