Hasonlítsd össze az árakat 9657 Ft-tól 10 090 Ft-ig 2 webáruházban:
Globo 21006W - JULSY LED érintős asztali lámpa, 2,5W, fehér, állítható fény
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 9657 Ft és 10 090 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 05. 20. - 9657 Ft
- 2026. 04. 29. - 9657 Ft
- 2026. 02. 06. - 9070 Ft
- 2026. 01. 26. - 9580 Ft
- 2025. 12. 02. - 10 090 Ft
- 2025. 11. 20. - 8575 Ft
- 2025. 11. 14. - 9325 Ft
- 2026. 05. 20. - 9657 Ft
- 2026. 04. 29. - 9657 Ft
- 2026. 02. 06. - 9070 Ft
- 2026. 01. 26. - 9070 Ft
- 2025. 12. 02. - 10 090 Ft
- 2025. 11. 20. - 7060 Ft
- 2025. 11. 14. - 8560 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
LED modern asztali lámpa. Alkalmas nappali és hálószoba megvilágítására egyaránt. Fokozatmentes érintésérzékeny fényerőszabályzóval tetszés szerint állítható a fényerő. A fény színe is beállítható (2700K, 6500K, 4000K). Töltés USB kábellel (a csomag része). Elem: CR18650 1800 mAh Li-Ion 3,7V (a csomag része). Töltési idő: 4 óra. Üzemidő: 6 - 8 óra. Beépített energiatakarékos LED fényforrás.
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Szín | Fehér |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Típus | Asztali lámpa |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 2,5 W |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 2,5 W |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 2,5 W |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Funkció | LED technológia/Kapcsoló a világítótesten/Újratölthető |
| Színhőmérséklet | 2700 K/4000 K/6500 K |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Kapacitás | 1800 mAh |
| Elem élettartam | 8 h |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 15 W |
| Bekötés módja | USB |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A teljes fényáram | 189 lm |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Feszültség | 3,7 V |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Dugó típusa | USB |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 |
| Kapcsolási ciklusok száma | 10000 |
| Series | JULSY Globo |
| Gyártó | Globo |
Hasonló termékek

Design asztali lámpa sárgaréz opálüveggel - Mochi
Modern stílusú, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Design asztali lámpa sötét bronz LED-del, dimmelhető - Joya
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Japandi asztali lámpa fa opálüveggel - Sally
Fa, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
Raktáron
Art Deco asztali lámpa sárgarézből - Karel
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern kék asztali lámpa - Stijn
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Japandi asztali lámpa fekete bézs vászonernyővel 21,5 cm - Nami
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Design asztali lámpa acélból, opálüveggel, LED-del, dimmelhető - Joya
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Asztali lámpa RAMZES 1xE27/40W/230V fehér/bézs
Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Art Deco asztali lámpa fekete, LED-del - Tableau
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fino LED dekoratív asztali lámpa
LED, modern stílusú, okos
RaktáronIngyenes szállítás
Japandi asztali lámpa fekete-fehér - Madleine
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
Raktáron
Retro asztali lámpa fegyveres szürke újratölthető IP44 - Granny
LED, retró, fém
Raktáron
Art Deco asztali lámpa sárgarézből - Banci
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Kedros funkcionális asztali lámpa
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hotel Chic asztali lámpa sötét bronz tiszta üveggel - Pallon Trend
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Klasszikus asztali lámpa sárgarézzel és fekete árnyékolóval 32 cm - Simplo
Klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Asztali lámpa, LED, MAUL Joy , fekete (VLM8200690)
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Art Deco asztali lámpa bronz fekete pamut búrával 35 cm - Pisos
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus asztali lámpa fekete fekete lámpabúrával 32 cm - Simplo
Klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus jegyzői lámpa fekete opál üveggel - Banker
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Retro asztali lámpa mokka acél 45 cm - Pauly
Retró, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Retro asztali lámpa fekete újratölthető IP44 - Granny
LED, retró, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern asztali lámpa acélból fekete árnyékolóval 35 cm - Simplo
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Asztali lámpa, MAUL Finja, fekete (VLM8234490)
Fém, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
Raktáron
Design asztali lámpa sárgaréz borostyánszínű üveggel - Umbrella
Klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Retro asztali lámpa fekete acél 45 cm - Pauly
Retró, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Okos mennyezeti lámpa sárgaréz füstüveggel, WiFi ST64-gyel - Pallon
Okos, távirányítós
Raktáron
Holt tölthető LED asztali lámpa
LED, modern stílusú, fém
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Modern asztali lámpa bronz, LED-del - Disco
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Design asztali lámpa fekete füstüveggel - Mochi
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern asztali lámpa fekete márvány - Marissa
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Tűs spotlámpa fekete állítható IP44 - Solo
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Aigostar - LED RGBW állítható mennyezeti lámpa LED/24W/230V 3000-6500K fehér+DO
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Spotlámpa SELE 4xGU10/30W/230V fekete
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
Eglo 44078 - Fali lámpatest TOWNSHEND 1xE27/60W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Globo 60208W - Fali lámpa ODIN 1xE27/60W/230V
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Brilagi - LED Rugalmas fali lámpa MAYA Double LED/4W/230V + LED/3W fekete
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Aigostar - LED Fali lámpa LED/6,5W/230V 2700K
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Philips Massive 50233/17/E7 BURLAP 3xE14/40W spotlámpa matt króm
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Dalber 54602 - LITTLE LION gyereklámpa 1xE27/15W/230V
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
LED RGBW, fényerőszabályozható, újratölthető gyermek éjszakai lámpa UNICORN LED/1W/5V 1200 mAh
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Eglo - LED Flexibilis lámpa PASTERI 1xE27/40W+LED/3,8W fehér
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Osram - LED-reflektor mozgásérzékelővel FLOODLIGHT LED/30W/230V 4000K IP65
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Brilagi -LED Dimmelhető lámpa ESTELA LED/36W/230V 3000-6500K ø 30 cm fehér + távirányító
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa LUNA 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Brilagi - PILANA LED 48W 230V állítható mennyezeti lámpa 3000-6500K + DO
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED állítható éjjeli lámpa ébresztővel BUNNY LED/1,2W/5V 3000K
Éjjeli lámpa
Raktáron
Rabalux 2110 - Fürdőszobai fali lámpa BECCA 1xG9/28W/230V IP44
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron







