Hasonlítsd össze az árakat 10 971 Ft-tól 12 575 Ft-ig 2 webáruházban:
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 10 971 Ft és 12 575 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 12 383 Ft
- 2026. 04. 29. - 12 383 Ft
- 2026. 03. 03. - 12 575 Ft
- 2026. 05. 01. - 12 190 Ft
- 2026. 04. 29. - 12 190 Ft
- 2026. 03. 03. - 12 575 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Modern fali reflektor. Csak beltéri használatra alkalmas (IP20). A fő fényforrás GU10-es foglalattal rendelkező LED izzóhoz alkalmas max. 10W (nem tartozék). A praktikus LED-es háttérvilágítás kellemes nappali fényben ragyog (4000K). Két külön kapcsoló közvetlenül a lámpatestre szerelve.
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Feszültség | 230V |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Az izzók a csomag részét képezik | NEM/IGEN (LED) |
| Típus | Fali spotlámpa |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Funkció | LED technológia/Kapcsoló a világítótesten |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | GU10/Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 10 W/6 W |
| Izzók száma | 1 |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 25 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 300 lm |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 6 W |
| Series | PARIS Polux |
| Gyártó | Polux |
Vélemények
Ajánljuk

Penor fali spotlámpa
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Esme falikar
Modern stílusú, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Design fali lámpa fekete 3 fokozatban dimmelhető 2-lámpás - Bummy
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
Raktáron
Bronz fali lámpa fehér búrával és állítható karral - Ladas Deluxe
Modern stílusú, konnektoros, fém
Raktáron
Breggo falikar
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Vintage kültéri fali lámpa réz IP44 - Prato
Konnektoros, üveg, fém
Raktáron
Modern fali lámpa fehér USB-vel és rugalmas karral - Flero
LED, modern stílusú, okos
Raktáron
Spin dekoratív fali lámpa
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Skandináv fali lámpa fehér organikus - Plaster
Klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Natalie falikar
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Evia LED DALI sínrendszeres lámpafej
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Pond LED
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Modern fekete fali lámpa 100 cm LED-del - Clockwise
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Filomena falikar
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Eye fali spotlámpa
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Aden falikar
LED, klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern Süllyesztett Fali Lámpa Fekete 16cm LED-del IP65 - Mert
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Seline dekoratív fali lámpa
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Hoja dekoratív fali lámpa
Modern stílusú, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Dizájner bronz fali lámpa 3 égős - Planes
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Basalt falba süllyeszthető kültéri lámpa
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Fali lámpa sárgaréz 62 cm LED-del IP44 - Jerre
LED, fém, műanyag
Raktáron
Fali lámpa rozsdabarna 2 fényű GU10 AR70 IP44 mozgásérzékelővel - Baleno
Klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fali lámpa sárgaréz 41,5 cm LED-del IP44 - Jerre
LED, konnektoros, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Cezanne falikar
LED, modern stílusú, fém
Raktáron
Estera
Fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Kier általános mennyezeti lámpa
Raktáron
Kültéri fali lámpa rozsdabarna színben, LED-del, IP54 mozgásérzékelővel - Esmee
LED, modern stílusú, konnektoros
Raktáron
Sophia falikar
Modern stílusú, fa, fém
Raktáron
Eye falikar
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás


