



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A fény új irányba halad - EGLO connect Nem szükséges Wi-Fi vagy adapter. Állítható okostelefonnal/tablettel vagy távirányítóval. Alacsony energiafogyasztású Bluetooth. Ingyenes alkalmazás Androidra és iOS-re - AwoX Smart CONTROL. 2700K meleg fehér - 6500K hideg fehér. 16 millió szín közül választhat - RGB. Fokozatmentes fényerőszabályzás (0-100%). Előre beállított színek kiválasztása. Időzítés be- és kikapcsoláshoz. Disco funkció a fényhangulatot a kiválasztott zenéhez igazítja (a ritmus szerint), amely a mobilkészülékén vagy táblagépén tárolt. A lámpa egyszerre vezérelhető távirányítóval és mobiltelefonnal. A távirányító nem tartozék - külön megvásárolható.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Szoba | Hálószoba és nappali |
| Okos | Igen |
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Lámpabúra | Lámpabúra nélkül |
| Szín | Fehér |
| Forma | Kerek, Szabálytalan |
| Fény színe | Meleg fehér, Hideg fehér |
| Funkció | Bluetooth/LED technológia/Irányítás telefonnal |
| Típus | Csillár zsinóron |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 22 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 22 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 200 W |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| A teljes fényáram | 2900 lm |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 22 W |
| Függesztési típusok | Zsinóron |
| Stílus | Egyéb |
| Series | CONNECT Eglo, OPTICA Eglo, OPTICA-C Eglo |
| Gyártó | Eglo |

Dimmelhető, üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, japandi, kerek
Raktáron
Konyhába, dimmelhető, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
Raktáron
Modern stílusú, kerek, fém
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
Konyhába, üveg, retró
Raktáron
Okos, távirányítós, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, konyhába
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, üveg, kerek
Raktáron
LED, modern stílusú, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, kerek, retró
Raktáron
LED, dimmelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, okos, dimmelhető
Raktáron
Modern stílusú, japandi, skandináv stílusú
Raktáron
Modern stílusú, fa, dimmelhető
Raktáron
Konyhába, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, konyhába
Raktáron
Konyhába, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, kerek, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, dimmelhető, kerek
Raktáron
Dimmelhető, üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, rusztikus, konyhába
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, fali
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Függő, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa, rusztikus, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás