Ajánljuk
Brilo - LED Dimmelhető mennyezeti lámpa STARRY SKY LED/48W/230V 3000-6000K + távirányító
Előző árak
- 2026. 05. 01. - 47 490 Ft
- 2024. 07. 30. - 47 490 Ft
- 2024. 07. 27. - 50 690 Ft
- 2024. 06. 13. - 47 490 Ft
- 2024. 01. 15. - 32 690 Ft
Termékleírás
Designos mennyezeti lámpa. Csillagos égbolt hatás. Fényerőszabályozható, színhőmérséklet állítható. Színhőmérséklet: 3000-6000K. Távirányító a csomag része.
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Kerek |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy, Több |
| Stílus | Egyéb |
| Funkció | Dimmelhető távirányítóval/Távirányító/LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 305 W |
| A teljes fényáram | 4400 lm |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 48 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 3000-6000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 48 W |
| Alak | Kerek |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 48 W |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Series | STARRY SKY Briloner |
| Gyártó | Brilo |
A(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Philips 32809/31/P3 - CANAVAL LED 18W/230V állítható mennyezeti lámpa
Kerek, egy izzóval
RaktáronIngyenes szállítás
Spotlámpa CHLOE AR111 1xGU10/12W/230V
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Rabalux 2163 - Csillár ALESSANDRA 3xE27/60W/230V fehér
Kerek, retró, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 97552 - LED dimmelhető mennyezeti lámpa FUEVA 1 LED/27W/230V 3000K
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Csillár láncon ADELLE 5xE27/60W/230V
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Asztali lámpa JUTA 1xE27/60W/230V
Fa, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Csillár rúdon RETRO II 1xE27/60W/230V
Rusztikus, kerek, retró
RaktáronIngyenes szállítás
Kültéri lámpa BLAKE 2 GU10/50W/230V IP65
230V
Raktáron
Eglo 98096 - LED Kültéri lámpa MANFRIA LED/10W/230V IP44 magasság 380
230V
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Markslöjd 106587 - Dimmelhető fali lámpa CARRIE 1xGU10/35W/230V fekete
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Philips - Fényerőszabályozható LED mennyezeti lámpa TOBA LED/23W/230V + távirányító
LED, konyhába, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
OAK függeszték 3xE27/60W/230V tölgy, átmérő 47,5 cm
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 6028 - Spotlámpa EBONY 3xE27/20W/230V
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Palnas 61002620 - Fali spotlámpa GEMA 1xGU10/10W/230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED Fürdőszobai mennyezeti lámpa LED/24W/230V IP54
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 5053 - LED Mennyezeti lámpa CARMELA LED/50W/230V
LED, fém, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali lámpa ROPE ARTHUR 1xE27/12W/230V
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Spotlámpa HADAR 2xGU10/10W/230V fekete
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás

































