
Modern függőlámpa fekete fa, füstüveggel, 4-es - Aleks
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
RaktáronKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Elegáns, modern LED csillár. Csak beltéri használatra alkalmas (IP20). Fali dimmerrel szabályozható fényerő. A csomag tartalmazza a beépített energiatakarékos LED fényforrást.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Szoba | Hálószoba és nappali |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Dimmelhető | Igen |
| Stílus | Modern |
| Lámpabúra | Lámpabúrával, Lámpabúra nélkül |
| Szín | Fehér |
| Forma | Kerek, Szabálytalan |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Függesztési típusok | Zsinóron |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 23 W |
| Típus | Csillár zsinóron |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Feszültség | 230 V |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Funkció | LED technológia/Szabályozható, dimmer nélkül |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 23 W |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 23 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 145 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 2100 lm |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Series | LORIS Wofi, INDIGO Wofi, INDIGO Global Technics |
| Gyártó | Wofi |

Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, kerek
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kristály, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, kerek, klasszikus kapcsolóval
Ingyenes szállítás
Modern stílusú, rusztikus, fém
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, üveg, kerek
Raktáron
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Japandi, skandináv stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, távirányítós, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
Üveg, kerek, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, dimmelhető
Raktáron
LED, rusztikus, konyhába
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
Elérhető 4 webáruházban

LED, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron

Fali, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás