






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern LED mennyezeti lámpa távirányítóval. Csak beltéri használatra alkalmas (IP20). Fényerőszabályozható a mellékelt távirányítóval vagy hagyományos fali kapcsolóval. A színhőmérséklet is állítható: 3000K-tól 6500K-ig. Memória funkció és éjszakai fény mód. Beépített energiatakarékos LED forrás.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Kerek |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy, Több |
| Okos | Igen |
| Szín | Fehér |
| Alak | Kerek |
| Funkció | Dimmelhető távirányítóval/LED technológia/Távirányító |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 24 W |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A teljes fényáram | 1800 lm |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 125 W |
| Színhőmérséklet | 3000-6500 K |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Series | GALAXY BPS Koncept, SMART GALAXY BPS Koncept, LYRA Brilagi |
| Gyártó | BPS Koncept |

Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg, klasszikus kapcsolóval, retró
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba, egy izzóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, kerek, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú
Raktáron
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Műanyag, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Üveg, távirányítós, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba, egy izzóval
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, retró
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, ipari stílusú
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba, több mint egy izzóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba, egy izzóval
Raktáron
LED, üveg, fém
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron


Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás