






Méretek 90×154×45 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Sonatia komód 150 cm háromajtós - kasmír / fekete lábak producertől BOGART. a webáruházunkban kapható önálló összeszerelésre alkalmas bútor. A termék jellemzői: Gyártó: BOGART. Méretek: (cm): 154 x 90 x 45 Szélesség: 154 cm Magasság: 90 cm Mélység: 45 cm
| Szélesség: | 154 cm |
|---|---|
| Mélység: | 45 cm |
| Magasság: | 90 cm |
| Felület | Matt |
|---|---|
| Szín | Bézs |
| Lábak | Lábakkal, Lábak nélkül |
| Alak | Egyenes |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Magassag | 90 cm |
| Melyseg | 45 cm |
| Szelesseg | 154 cm |
| Gyártó | BOGART. |

70×117×26 cm, fiókos, modern stílusú

80×150×40 cm, fenyő, fa
Raktáron
99×82×38 cm, fiókos, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Fiókos, tölgyfa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Lábakkal, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
RaktáronIngyenes szállítás
Tölgyfa, modern stílusú, lábakkal
RaktáronIngyenes szállítás
81×200×43 cm, lábak nélkül
RaktáronIngyenes szállítás

Lábakkal, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
41×200×37 cm, álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Matt, tölgyfa, sonoma tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, matt
RaktáronIngyenes szállítás
180×200 cm, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
81×200×43 cm, lábak nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
40×200×40 cm
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, matt
RaktáronIngyenes szállítás
114×160×200 cm, kárpitozott, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
46×41 cm, kerek, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
56×50×50 cm, kerek, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Lábakkal, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
RaktáronIngyenes szállítás
Matt
RaktáronIngyenes szállítás
17×100×42 cm, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Fiókos, tölgyfa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
15×100×41 cm, matt
RaktáronIngyenes szállítás
52×168×39 cm, modern stílusú, álló
RaktáronIngyenes szállítás
180×200 cm, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás