Hasonlítsd össze az árakat 8080 Ft-tól 10 335 Ft-ig 2 webáruházban:
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 8080 Ft és 10 335 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 05. 30. - 9208 Ft
- 2026. 05. 12. - 9208 Ft
- 2026. 05. 01. - 8923 Ft
- 2026. 03. 17. - 9208 Ft
- 2025. 10. 13. - 9545 Ft
- 2025. 10. 03. - 10 138 Ft
- 2025. 09. 26. - 10 460 Ft
- 2025. 08. 27. - 10 726 Ft
- 2025. 08. 12. - 10 458 Ft
- 2025. 08. 08. - 10 028 Ft
- 2025. 07. 29. - 10 458 Ft
- 2025. 07. 25. - 10 191 Ft
- 2025. 06. 02. - 9895 Ft
- 2025. 04. 04. - 10 155 Ft
- 2025. 03. 26. - 9789 Ft
- 2025. 02. 14. - 9441 Ft
- 2026. 05. 30. - 8080 Ft
- 2026. 05. 12. - 8080 Ft
- 2026. 05. 01. - 8080 Ft
- 2026. 03. 17. - 8080 Ft
- 2025. 10. 13. - 9545 Ft
- 2025. 10. 03. - 9545 Ft
- 2025. 09. 26. - 10 190 Ft
- 2025. 08. 27. - 10 726 Ft
- 2025. 08. 12. - 10 190 Ft
- 2025. 08. 08. - 9330 Ft
- 2025. 07. 29. - 10 190 Ft
- 2025. 07. 25. - 9655 Ft
- 2025. 06. 02. - 9895 Ft
- 2025. 04. 04. - 9895 Ft
- 2025. 03. 26. - 9682 Ft
- 2025. 02. 14. - 9200 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
A cseh márkájú New Baby habmatrac T-1830-as poliuretánhabból készül, fokozott szilárdsággal, így a matrac magja még hosszan tartó terhelés esetén sem deformálódik, és így garantálja a kényelmes alvást. A legmagasabb minőségű anyagokból készül, ÖKO TEX tanúsítvánnyal. A levehető matrachuzat poliészterből készült. A poliuretán hab fő előnyei:- rugalmas és ellenáll a hosszan tartó terhelés okozta deformációnak, így biztosítja a gerinc helyes helyzetét alvás közben- antiallergén, nem szívja magába a port és megakadályozza a penész, a gombák és az atkák kialakulását A huzatot legfeljebb 30°C-os hőmérsékleten, enyhe mosószerekkel moshatja. Ne használjon klórt vagy fehérítőt. Felakasztva, csepegtetve szárítsa meg. Ne vasalja ki. Méretek: 120x60x5 cmSúly: 0,8 kgA matrac összetétele: T-1830 poliuretán hab.A huzat összetétele: polyesterAz EU-ban készült, megfelel az ÖKO TEX Standard 100 szabványnak.
Méretek
| Szélesség: | 60 cm |
|---|---|
| Mélység: | 120 cm |
| Magasság: | 5 cm |
Specifikációk
| Típus | Hab |
|---|---|
| Levehető huzattal | Igen |
| Ortopéd | Igen |
| Szín | Bézs |
| Megfelelő | Mindenkinek |
| Méret | 120x60 cm |
| Összetétel | Hab |
| Felhasználás | Kiságyba |
| Vastagság | 6 cm-ig |
| New baby termékcsalád | Basic |
| Huzat | Polyester |
| Gyártó | NEW BABY |
Vélemények
Felhasználói értékelések
NAGYON SZUPER A TERMÉK KÖSZÖNJÜK.
NAGYON SZUPER A TERMÉK.
Vásárolva itt: Mimulo


