

A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 9765 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A cseh márkájú New Baby habmatrac T-1830-as poliuretánhabból készül, fokozott szilárdsággal, így a matrac magja még hosszan tartó terhelés esetén sem deformálódik, és így garantálja a kényelmes alvást. A legmagasabb minőségű anyagokból készül, ÖKO TEX tanúsítvánnyal. A levehető matrachuzat poliészterből készült. A poliuretán hab fő előnyei:- rugalmas és ellenáll a hosszan tartó terhelés okozta deformációnak, így biztosítja a gerinc helyes helyzetét alvás közben- antiallergén, nem szívja magába a port és megakadályozza a penész, a gombák és az atkák kialakulását A huzatot legfeljebb 30°C-os hőmérsékleten, enyhe mosószerekkel moshatja. Ne használjon klórt vagy fehérítőt. Felakasztva, csepegtetve szárítsa meg. Ne vasalja ki. Méretek: 120x60x5 cmSúly: 0,8 kgA matrac összetétele: T-1830 poliuretán hab.A huzat összetétele: polyesterAz EU-ban készült, megfelel az ÖKO TEX Standard 100 szabványnak.
| Szélesség: | 120 cm |
|---|---|
| Mélység: | 60 cm |
| Magasság: | 5 cm |
| Típus | Hab |
|---|---|
| Levehető huzattal | Igen |
| Ortopéd | Igen |
| Szín | Fehér |
| Megfelelő | Mindenkinek |
| Méret | 120x60 cm |
| Összetétel | Hab |
| Felhasználás | Kiságyba |
| Vastagság | 6 cm-ig |
| New baby termékcsalád | Basic |
| Huzat | Polyester |
| Gyártó | NEW BABY |
Felhasználói értékelések
Elégedett vagyok a rendelésemmel.
Vásárolva itt: Mimulo
Szlovák nyelvről fordítva ()