Ajánljuk
Dohányzóasztal Vasecta STO (brandy castello tölgy). Akció -22%. 1051908
Méretek 37×119×62 cm
68 900 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 05. - 68 900 Ft
- 2025. 11. 23. - 68 900 Ft
- 2025. 07. 24. - 72 900 Ft
- 2025. 07. 14. - 69 900 Ft
- 2024. 11. 13. - 67 040 Ft
Termékleírás
Anyag: laminált forgácslap (16 mm), ABS élek: Igen
Méretek
| Szélesség: | 119 cm |
|---|---|
| Mélység: | 62 cm |
| Magasság: | 37 cm |
Specifikációk
| Anyag | Fa, Laminált |
|---|---|
| Alak | Ovális |
| Szín | Barna |
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Abs élek: | Igen |
| Lábak: | Fém |
| Típus | Alsó polccal |
| Üveg | Üveg nélkül |
| Hosszúság | 62.3 cm |
| Tömeg | 20 kg |
| Gyártó | Zondo |
A(z) Zondo webáruház legjobb termékei

55 900 Ft
Infravörös melegítő Ifrit 2 (fekete). Akció -20%. 1096612
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva
23 900 Ft
Elektromos melegítő Enen (piros). Akció -25%. 1096617
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva

















