Ajánljuk
Nincs raktáron
Rugós matrac 160x200 cm Matraco BONELL 160. Akció -23%. 1051776
Méretek 15×160×200 cm
100 900 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 02. - 100 900 Ft
- 2025. 11. 24. - 100 900 Ft
- 2025. 07. 24. - 106 900 Ft
- 2025. 07. 14. - 106 640 Ft
Termékleírás
Anyag: Huzat 100% poliészter anyagból 180g/m2 + 400g/m2 filc, Rugók: Bonell, Hab: T25
Méretek
| Szélesség: | 160 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
| Magasság: | 15 cm |
Specifikációk
| Rugó típus | Bonnell rugós |
|---|---|
| Ortopéd | Igen |
| Rugók: | Bonell |
| Hab: | T25 |
| Hab vastagsága: | 2cm |
| 1. csomag mérete: | 200x160x15 cm/18 kg |
| Matrac mérete | 200 x 160 cm |
| Anyag | Rugós |
| Tulajdonságok | Egészségügyi (ortopéd) |
| Keménység | Közepesen kemény t3/t4 |
| Hosszúság | 200 cm |
| Tömeg | 18 kg |
| Gyártó | Zondo |
A(z) Zondo webáruház legjobb termékei

55 900 Ft
Infravörös melegítő Ifrit 2 (fekete). Akció -20%. 1096612
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva
23 900 Ft
Elektromos melegítő Enen (piros). Akció -25%. 1096617
Elektromos, álló
Kiszállítás 3 hét múlva





























