Ajánljuk
19 645 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 19. - 19 645 Ft
- 2025. 04. 08. - 19 645 Ft
- 2025. 04. 01. - 22 045 Ft
- 2024. 04. 05. - 17 695 Ft
Termékleírás
Formatervezett, praktikus és multifunkcionális szobainas integrált üléssel. A váz fekete matt porfestékkel festett fémcsövekből készült. A 119 cm-es magasság lehetővé teszi, hogy ruháit és kiegészítőit teljesen gyűrődésmentesen felakaszthassa. Az állvány teljes értékű székként is használható a váratlan látogatók számára. Az ülés MDF-ből készült, 3D sonoma tölgyfa kivitelben. A szerkezet lábai műanyag csúszkákkal vannak ellátva, így kiküszöbölve a padló sérülését. Ez a szobainas mindenhol felhasználásra talál, ahol ruhákat kell elraknia. Akár hálószobában, gardróbszekrényben, diák- vagy gyerekszobában. A rendezetlen ruhák a múlté lesznek.
Méretek
| Szélesség: | 50 cm |
|---|---|
| Magasság: | 119 cm |
Specifikációk
| Anyag | Fa, Fém, Műanyag |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Típus | Szobainas |
| Dekor | Tölgy sonoma |
| Súly | 4,5 kg |
| Teherbíróképesség | 90 kg |
| Gyártó | Autronic |
Vélemények
4.52 értékelés
5
1 x4
1 x3
0 x2
0 x1
0 x
Felhasználói értékelések
Elégedett felhasználó
Célját tölti be
Jó ár










