Ajánljuk
Szétnyitható sarok kanapé PAUL 1 PRO Fekete eko-bőr + Fekete
Méretek 240×140 cm
Előző árak
- 2026. 04. 01. - 187 479 Ft
- 2025. 01. 30. - 187 479 Ft
- 2025. 01. 26. - 194 279 Ft
- 2024. 12. 10. - 197 519 Ft
- 2024. 11. 27. - 169 559 Ft
- 2024. 11. 25. - 186 339 Ft
- 2024. 11. 09. - 372 678 Ft
- 2024. 10. 10. - 374 998 Ft
- 2024. 09. 29. - 371 058 Ft
- 2024. 07. 26. - 356 238 Ft
- 2024. 07. 16. - 359 698 Ft
- 2024. 07. 01. - 354 018 Ft
- 2024. 06. 24. - 363 198 Ft
- 2024. 06. 19. - 370 958 Ft
- 2024. 03. 17. - 363 538 Ft
- 2024. 02. 29. - 370 978 Ft
- 2024. 02. 23. - 387 318 Ft
- 2024. 02. 14. - 390 218 Ft
- 2024. 01. 28. - 350 598 Ft
- 2024. 01. 15. - 357 118 Ft
Termékleírás
A PAUL 1 PRO nagy kanapé egy modern bútor, amely tökéletesen ötvözi a funkcionalitást, a kényelmet és az esztétikát. Ez az elegáns kanapé ideális megoldás azoknak, akik olyan bútort keresnek, amely egyszerre több funkciót is betölt, és kényelmes pihenést tesz lehetővé. A Paul 1 PRO kanapéban szövetkombinációt használnak - az ülőrész és a párnák Lawa vagy Trinity szövettel vannak kárpitozva, a kartámaszok, a háttámla ekobőrrel kárpitozott. Anyag: Lawa szövet sűrű és érdekes szövésű. Többszínű felülete egyedi karaktert kölcsönöz a sarokkanapénak, és lehetővé teszi a bútorok stílusának megfelelő összehangolását. Ezenkívül ez az anyag kellemes tapintású. Anyaga eco-bőr. Elegáns megjelenése és kellemes tapintású felülete fényűző karaktert kölcsönöz a bútornak. Ez is egy könnyen tisztítható. A Trinity szövet puha és kellemes tapintású velúr anyag. Finom szerkezetű, finom pihe borítja. Jellemzője a nagy kopásállóság. Csak a szürke színben kínáljuk Karbantartás: Kerülje a vegyszerek használatát.
Méretek
| Szélesség: | 240 cm |
|---|---|
| Mélység: | 140 cm |
Specifikációk
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Kárpit anyaga | Öko bőr |
| Stílus | Modern, Skandináv |
| Párnákkal | Igen |
| Szín | Fekete |
| Háttámla magassága | Alacsony |
| Ülés magasság | 42 cm |
| Karfa szélessége | 20 cm |
| Magassága egy láb | 4 cm |
| A termék színe | Fehér;Fekete;Barna;Szürke |
| Mérete nyitott állapotban | 140x200 cm |
| Forma | L alak |
| Huzat anyaga | Szövet;Eko - Bőr |
| Tárhely | Igen |
| Ülésmélység | 58 cm |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Ülő helyek száma | 3;3 |
| Mosható huzat | Nem |
| Kartámasz magassága | 55 cm |
| Súly | 120 kg |
| Üveg színváltozata | Fekete eko-bőr + Fekete |
| Anyag | Fa;Fém;Műanyag;Laminált faanyag;Sima szövet;Öko-bőr |
| Láb anyaga | Műanyag |
| Hátsó anyag | Eko - Bőr;Szövet |
| Sarok | Jobb;Bal, Igen |
| Kinyitható | Igen |
| Gyártó | SG-nábytek |




