




Méretek 76×70×120 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ez a téglalap alakú asztal bármilyen enteriőrbe modern hangulatot varázsol. Arany vaslábakkal készült, hogy garantálja a tartósságot és strapabíróságot. Az edzett üveglap rendkívül karcálló, hosszú ideig tiszta és kifinomult megjelenést biztosít és egyszerű a karbantartása. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1 x asztal
| Szélesség: | 70 cm |
|---|---|
| Mélység: | 120 cm |
| Magasság: | 76 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Felület | Matt |
| Asztallábak anyaga | Fém |
| Asztallap anyaga | Üveg |
| Alak | Téglalap |
| Asztalláb típus | Három láb, X alakú |
| Meghosszabbíthatóság | Nem bővíthető |
| Név | MARAMO |
| Forma | Négyszögletes |
| Súly | 26 kg |
| Terhelhetőség | 100 kg |
| Főbb anyagok | Edzett üveg |
| További anyagok | Vas |
| Sku | 410884 |

Bővíthető, matt, márvány asztallappal
Elérhető 2 webáruházban

Bővíthető, kerek, tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, kerek, modern stílusú
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
75×80×120 cm, bővíthető, tölgyfa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Modern stílusú, négyzet alakú, fém lábakkal

Kerek, modern stílusú, fém lábakkal

Kerek, modern stílusú, fém lábakkal

Bővíthető, 6-személyes, diófa
Raktáron
Tölgyfa, matt, sonoma tölgyfa

Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
Bővíthető, modern stílusú, 6-személyes
Raktáron
Bővíthető, 6-személyes, diófa
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Bővíthető, fém lábakkal, matt
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
77×110 cm, bővíthető, kerek

Bővíthető, kerek, 6-személyes
Raktáron
Bővíthető, 6-személyes, matt
Raktáron
Kerek, diófa, matt
Raktáron
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás