

Méretek 350×300×300 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kerti sátor, mely alkalmas különböző kerti ünnepségekre, nyaralásra, céges akciókra, piacra, fesztiválokra és stb. Az összecsukható rendszernek köszönhetően csak pillanatok kérdése a sátor szét- és összerakása. A sátor konstrukciója téglalap alakú ügyes hordozható táskában, így nem gond utazni vele. Védelmet nyújt a napsugárzástól, esőzéstől, valamint a kellemetlen időjárástól. Figyelmeztetés! A sátor nem tervezett nagyobb időjárási ingadozások ellen, ezért ajánljuk védelmét viharokban, nagyobb esőzésekben, valamint tornádóval szemben. A sátorhoz megvásárolható további oldalfal, további infó a kínálatunkban. Műszaki adatok: az oldalfalak rögzítve vannak – a lábakhoz tépőzárral, a konstrukció felső részéhez horgokkal (lásd a képet) teleszkópos állítható lábak csavarozott keret, szegecsek nélkül – szükség esetén könnyedén kicserélhető műanyag lábak végei a földhöz rögzítéshez színe: pezsgő szín méretek: 3 x 3 x 3,5 m ablak méretei: 168 x 117 cm tetőrész alsó pereme magassága: 30 cm tetőrész anyaga: poliészter 270 g/m², vízálló fedett varrások oldalfalak anyaga: bevont nejlon konstrukció anyaga: alumínium konstrukció lábai: 2,9 x 2,9 cm, vastagság 1 mm oldalsínek: 2 x 1,1 cm, vastagsága 1 mm tetőrész: 2,4 x 2,4 cm, vastagsága 1 mm Csomag tartalma: 1 x összecsukható sátor 2 x oldalfal ablakkal hordozható táska kampók és rögzítőkötelek nejlonból csomag méretei: 154 x 28 x 24 cm súly: 19 kg
| Szélesség: | 300 cm |
|---|---|
| Mélység: | 300 cm |
| Magasság: | 350 cm |
| Összecsukható | Igen |
|---|---|
| Váz anyaga | Alumínium |
| Típus | Gyorsan összecsukható |
| Party sátrak | Igen |
| Szín | Bézs |
| Súly | 19 kg |
| A támaszok anyaga | Alumínium |
| Népszerű méretek | 3 x 3 x 3,5 m |
| Hosszúság | 300 cm |
| Ollószerkezet | Igen |
| Oldalfal magassága | 30 cm |
| Gerinc magassága | 350 cm |
| Gyártó | Garthen |
| Anyag típusa | Poliészter, nylon |
| Kihajtható | Igen |

350×300×300 cm, összecsukható, alumínium
Kiszállítás 1 nap múlva
350×300×300 cm, összecsukható, alumínium
Kiszállítás 1 nap múlva
300×300 cm, összecsukható, klasszikus
Raktáron
300×300 cm, összecsukható, klasszikus
Raktáron
300×600 cm, acél, party sátrak
RaktáronIngyenes szállítás
Összecsukható, acél, party sátrak
RaktáronIngyenes szállítás
Acél, gyorsan összecsukható
Raktáron
Acél, party sátrak, klasszikus
Raktáron
300×300 cm, összecsukható
Raktáron
Összecsukható, alumínium, klasszikus

Összecsukható, party sátrak, klasszikus
Raktáron
Acél, party sátrak, klasszikus
RaktáronIngyenes szállítás
310-340×300×300 cm, összecsukható, alumínium
Kiszállítás 1 nap múlva
300×300 cm, acél, gyorsan összecsukható
RaktáronIngyenes szállítás
Acél, klasszikus
Raktáron
Klasszikus
Raktáron
300×300 cm, összecsukható, alumínium
Raktáron
210×600×300 cm, összecsukható, acél
Raktáron
300×300 cm, összecsukható, party sátrak
Raktáron
Összecsukható, party sátrak
Raktáron
300×300 cm, összecsukható, acél
Raktáron
300×600 cm, összecsukható, alumínium
Raktáron
350×300×300 cm, összecsukható, alumínium
Kiszállítás 1 nap múlva
300×300 cm, összecsukható, party sátrak
Raktáron
300×300 cm, acél, party sátrak
Raktáron
330×300×600 cm, összecsukható, alumínium
Kiszállítás 1 nap múlva
Party sátrak, klasszikus

Party sátrak, klasszikus
Raktáron
Összecsukható, acél, party sátrak
Raktáron
Acél, party sátrak, gyorsan összecsukható
RaktáronIngyenes szállítás
Összecsukható, alumínium, party sátrak
RaktáronIngyenes szállítás
Acél
Raktáron
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva