

Méretek 71×58×70 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A fotel bármilyen belső térbe illeszkedik, és egy kis extravaganciát visz otthonába. A stílusos dizájnt az előlapon található nemes megjelenésű réz szegfejek teszik teljessé. Ez a szék azonban nemcsak stílusával, hanem stabilitásával is meggyőzni fogja Önt. Könnyen kezelhető műanyag burkolat és fa szerkezet. Megjegyzés: A lábak a szék belsejében vannak tárolva, amelynek alsó oldalán cipzár található a szállítás során. Termék részletek: termék méretei: kb. 58 x 71 x 70 cm (sz x ma x mé) ülés méretei: kb. 45 x 45 cm (sz x mély) ülésmagasság: 39 cm súlya: 10 kg ülésvastagság: kb.8 cm székláb: kb. 20 cm mindkét lábon (h) anyag: szerkezet: fa kárpitozás: műbőr (textil alapanyagok összetétele: 100% poliuretán) szegecsek: réz láb: műanyag terhelés: kb 100 kg szín: ezüst Csomag tartalma: 1 x Chesterfield fotel
| Szélesség: | 58 cm |
|---|---|
| Mélység: | 70 cm |
| Magasság: | 71 cm |
| Típus | Klub |
|---|---|
| Anyag | Műbőr |
| Stílus | Modern |
| Lábakkal | Igen |
| Szín | Szürke |
| Kihajtható | Nem |
| Súly | 10 kg |
| Lábzsámollyal | Nem |
| Borítóanyag | Műbőr |
| Ülésmagasság | 39 cm |
| Kerekekkel | Nem |
| Színes | Ezüst |
| Gyártó | Miadomodo |
| Helymeghatározás | Nem |
| Teherbíró képesség | 100 kg |
| Rotary | Nem |
| Gyermekek | Nem |
| Felfújható | Nem |

Modern stílusú
Raktáron
71×58×70 cm, modern stílusú, műbőr
Kiszállítás 1 nap múlva
Skandináv stílusú, lábakkal, szövet
Raktáron
Modern stílusú, lábakkal, szövet
Raktáron
Szövet
Raktáron
82×68×74 cm, skandináv stílusú, lábakkal
Raktáron
Állítható, kihúzható, lábakkal
Raktáron
Lábakkal, szövet
Raktáron
Modern stílusú, lábakkal, szövet
Raktáron
Állítható, modern stílusú, lábakkal
Raktáron
Állítható, lábakkal
Raktáron
Lábakkal, szövet
Raktáron
75×87×73 cm, modern stílusú, kihúzható
Raktáron
Lábtartóval, állítható, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Skandináv stílusú
Raktáron
83×65×80 cm, skandináv stílusú, lábakkal
Raktáron
Állítható, kihúzható, lábakkal
Raktáron
Állítható, hinta, tárolóval
Raktáron
Modern stílusú, lábakkal, szövet
Raktáron
Forgó, állítható
Raktáron
Modern stílusú, kihúzható, magas háttámlával
Raktáron
Kihúzható, szövet
Raktáron
Hinta, rusztikus
Raktáron
Állítható, kihúzható, lábakkal
Raktáron
Lábakkal, szövet
Raktáron
Retró, lábakkal
Raktáron
Modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Állítható, magas háttámlával
Raktáron
75×87×73 cm, kihúzható, dizájnos
Kiszállítás 2 hét múlva
75×87×73 cm, kihúzható, szövet
Raktáron

Lábakkal, szövet
Raktáron
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva
Illatos, - szettek, oszlop alakú
Kiszállítás 1 nap múlva