



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Gyermekágy 120x60 TipiSima, csiszolt bükkfa, kímélő és nem mérgező festékkel kezelveKisebb alkatrészek vagy kötések hiánya a fulladásveszély elkerülése érdekébenTámogatja a gyermek motoros készségeinek, a színfelismerésnek és az érzékek fejlesztésétElegáns szürke vagy fehér színben kaphatóKényelmes és tökéletesen gyermekbarát, a TIPI ágyunk a legkényelmesebb hely a gyermeked számára, ahol pihenhet, tanulhat és fejlődhet.A TIPI azon tervezték, hogy felkeltse a gyermek látását. Akasszon rá színes játékokat, zsinórokat vagy zenés dobozokat, hogy a látása fejlődjön - a gyermek szeretni fogja velük való interakciót, amikor finoman ringatják magukat.A tanulmányok azt mutatják, hogy a csecsemők látása jelentősen fejlődik, amikor a gyermek színes, lassan mozgó tárgyakat különböző formákkal követni tudja.Ez a gyermekágy szilárd bükkfából készült, és megbízható társ hosszú, nyugodt alváshoz és az első izgalmas táncokhoz. A gyermekágy lapos lépcsőfokai jelentős és modern megjelenést biztosítanak. Ez a magas ágy 3 matracszint-beállítási lehetőséggel rendelkezik.A minimalistikus design és a semleges színek nem csak lehetővé teszik ennek az ágynak, hogy alkalmazkodjon minden gyermekszoba stílusához, hanem számos személyre szabási lehetőséget is kínálnak, amikor a gyermek kinövi. Díszítse a keretet kedvenc játékaival, zsinórokkal és más elemekkel, amelyek megteremtik a saját tér érzését és kellemes időt töltenek a gyermekágyban.Külső méretek: Tipi ágykeret magassága: 163 cm x szélesség 127 cm x mélység 65 cmAnyagok és gyártás:Az ágy lépcsőfokai laposak, fehér vagy szürke lakkal vannak biztonságosan kezelve a gyerekek és a csecsemők számára. Az ágy egy erős faágykerettel van értékesítésre szánva. A keret kemény bükkfából készült, csiszolt és nem lakkozott.
| Szélesség: | 127 cm |
|---|---|
| Mélység: | 65 cm |
| Magasság: | 163 cm |
| Anyag | Fa |
|---|---|
| Tárolóhellyel | Igen |
| Variálható | Igen |
| Szín | Fehér |
| Típus | Klasszikus |
| Megfelelő | Mindenkinek |
| Motívum | Motív nélkül |
| Gyártó | . |
Felhasználói értékelések
Kiszállítás 13 nap alatt
Egyszerűen szuper! Imádom, sajnos a csavarok hiányoztak belőle, de nagyon készségesen segítettek és pár napra rá küldték is!
Vásárolva itt: Mimulo