Ajánljuk
Előszoba fal AMI 15 Szürke Grafit
Méretek 185×235×40 cm
Előző árak
- 2026. 04. 04. - 271 199 Ft
- 2025. 01. 30. - 271 199 Ft
- 2025. 01. 26. - 281 039 Ft
- 2024. 11. 30. - 295 409 Ft
- 2024. 11. 25. - 278 689 Ft
- 2024. 10. 22. - 487 706 Ft
- 2024. 10. 10. - 476 138 Ft
- 2024. 09. 28. - 473 758 Ft
- 2024. 07. 16. - 460 371 Ft
- 2024. 07. 01. - 464 956 Ft
- 2024. 06. 24. - 469 138 Ft
- 2024. 02. 29. - 451 673 Ft
- 2024. 01. 28. - 461 246 Ft
- 2024. 01. 15. - 469 821 Ft
Termékleírás
Előszoba fal Emi 15. Tartalma: 1 db duplaajtós szekrény tükörrel, 1 db szekrény, 1 db cipőtartó, 1 db fogas, 15 db kárpitozott panel. A kárpitozott paneleket közvetlenül a falra, a szekrényre és a cipőtartóra kell rögzíteni ragasztó segítségével. A ragasztót a csomag nem tartalmazza. Anyag: minőségi laminált huzat - A TRINITY szövet puha és kellemes tapintású velúr anyag. Jellemző tulajdonsága a nagy kopásállóság és a fénynek való kitettség. Teljes falméretek: magasság 185 cm, szélesség 235 cm, mélység 40 cm A panelek méretei: 2x magasság 40 cm, szélesség 50 cm, 4x magasság 30 cm, szélesség 38 cm, 1x magasság 15 cm, szélesség 38 cm, 8x magasság 30 cm, szélesség 50 cm A kétajtós, tükörrel ellátott gardrób méretei: magasság: 185 cm szélessége: 90 cm mélysége: 40 cm Szekrény mérete: magasság: 185 cm szélessége: 45 cm mélysége: 40 cm Cipőtartó méretei: magasság: 49,5 cm szélesség: 100 cm mélysége: 40 cm Akasztó méretei magasság: 15 cm szélesség: 100 cm 6 horog Karbantartás: Puha ronggyal törölje tisztára a bútor felületét. Kerülje a vegyszerek használatát. A falat szétszerelt állapotban szállítjuk.
Méretek
| Szélesség: | 235 cm |
|---|---|
| Mélység: | 40 cm |
| Magasság: | 185 cm |
Specifikációk
| Tükörrel | Igen |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Szín | Szürke |
| Cipősszekrénnyel | Igen |
| Felület | Matt |
| A termék színe | Fehér;Fekete;Piros;Lila;Barna;Krém;Kék;Narancssárga;Rózsaszín;Szürke;Zöld;Sárga |
| Tükrös szekrény mélysége | 40 cm |
| Furcsa | Ajtó;Kidönthető |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Akasztó magassága | 15 cm |
| Színváltozat | Grafit, Szürke |
| Ruhásszekrény szélessége | 45 cm |
| Súly | 142 kg |
| Hátsó anyag | Faros lemez |
| Tükrös szekrény magassága | 185 cm |
| Dekoráció | Sonoma Tölgy;Artisan tölgy |
| Ruhásszekrény magassága | 185 cm |
| Ülő helyek anyaga | Szövet |
| Ülés magasság | 49,5 cm |
| Ruhásszekrény mélysége | 40 cm |
| Polcok száma | 5 |
| Él | PVC |
| Tükrös szekrény szélessége | 40 cm |
| Ülésmélység | 40 cm |
| Akasztók száma | 6 |
| Tükör | Igen |
| Polcok | Igen |
| Cipősszekrény szélessége | 40 cm, 100 cm |
| Anyag | Fém;Műanyag;Üveg;Laminált faanyag;Sima szövet |
| Akasztó szélessége | 100 cm |
| Fali | Igen |
| Ajtók száma | 5 |
| Gyártó | Signal-nabytek |








