
























A modern Lucy 3 kárpitozott ágy kényelmes alvást biztosít Önnek. Huzat: A Trinity anyag puha és kellemes tapintású velúr anyag. Finom szerkezetű. Megkülönböztető jellemzője a nagy kopásállóság és fényhatás. Mérete: 208cm x 168cm Fekvőfelület mérete: 200 cm x 160 cm Szerkezet: fa, forgácslap, laminált Tárolás: igen, partícióval Fejmagasság: 91 cm Ágymagasság: 32 cm A fotó csak illusztráció.
| Fedő | Nem |
|---|---|
| Súly | 70 kg |
| Anyag | Fa;Fém;Műanyag;Laminált faanyag;Sima szövet |
| Chelo | Igen |
| Matrac | Nem |
| Ágyrács | Igen |
| Tárhely | Nem |
| Ágy hossza | 206 cm |
| Teherbírás | 200 kg |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Színváltozat | Lila |
| Mosható huzat | Nem |
| A termék színe | Fehér;Fekete;Piros;Lila;Barna;Krém;Kék;Narancssárga;Rózsaszín;Szürke;Zöld;Sárga |
| Térnek a térje | 160x200 cm |
| Ülés magasság | 31 cm |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Gyártó | Signal-nabytek |