






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern kültéri fali lámpa LED technológiával. Ideális terasz vagy pergola megvilágításához. Beépített PIR mozgásérzékelővel, amely az alap közepén helyezkedik el. Érzékelési távolság: 10 m. Érzékelési szög: 120°. Időzítés beállítása: 10 mp - 4 perc. Szürkület érzékelés beállítása: 30-200 lx. Egyedülálló „szürkülettől pirkadatig” funkció, amely automatikusan bekapcsolja a lámpát, amikor besötétedik, tökéletes hosszú nyári estékhez vagy a biztonságod érdekében. Tartós, présöntött alumínium test antracit felülettel.
| Mozgásérzékelős | Igen |
|---|---|
| Típus | Fali, Talajba építhető |
| Feszültség | 230V |
| Anyag | Fém |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Lugas/Kert és utak |
| Funkció | Érzékelős/LED technológia |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 9 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 9 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 55 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 820 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 9 W |
| Series | TYLA Philips |
| Gyártó | Philips |

Fali, fém
Raktáron

Álló, fém
Raktáron
Álló, fém
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
Álló
Raktáron
Fali, 230V, fém
Raktáron


Talajba építhető
Raktáron
Talajba építhető, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás

Mennyezeti, fém
Raktáron
Álló, talajba építhető
Raktáron
Fali
Raktáron
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fém
Raktáron


Fém
Raktáron

Fali
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fém
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

Mennyezeti, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, kerek
RaktáronIngyenes szállítás

Mozgásérzékelős, fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás