Hasonlítsd össze az árakat 135 400 Ft-tól 2 webáruházban:
Konyhaszekrény COOKING tölgy/fehér
Méretek 85×180×60 cm
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 135 400 Ft és 135 400 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 04. 03. - 135 400 Ft
- 2025. 11. 29. - 135 400 Ft
- 2025. 11. 06. - 135 400 Ft
- 2025. 06. 15. - 134 200 Ft
- 2025. 02. 14. - 120 900 Ft
- 2026. 04. 03. - 135 400 Ft
- 2025. 11. 29. - 135 400 Ft
- 2025. 11. 06. - 135 400 Ft
- 2025. 06. 15. - 134 200 Ft
- 2025. 02. 14. - 120 900 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
szín tölgy Kronberg / matt fehérvízálló felület, 22 mm vastagságú fedőlap, állítható lábakkalhárom részre osztott szekrénykészlet, a szekrények beszerelése két változatban lehetségesközepesen keskeny szekrény: 1 ajtó, 1 variálható polc, 1 fiók fémfutókkal, a fiók maximális teherbírása 1 kgszéles szekrény: 2 ajtó, akár 80 cm széles mosogató elhelyezésére is alkalmas, lerövidített hátsó rész a vezetékekheznyitott polc: 1 variálható polc, 1 fiók fémfutókkal a szekrény tetején vagy alján elhelyezhető, a fiók maximális teherbírása 2 kg, 60 cm széles beépíthető készülékekhez alkalmasa lap legfeljebb 80 cm széles mosogatóval és legfeljebb 60 cm széles főzőlappal szerelhető felmegfelelő tartozék akasztós szekrény 300433
Méretek
| Szélesség: | 180 cm |
|---|---|
| Mélység: | 60 cm |
| Magasság: | 85 cm |
Specifikációk
| Felület | Matt |
|---|---|
| Fa mintázat | Tölgyfa, Sonoma tölgyfa |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Anyag | Fa |
| Alak | Egyenes |
| Típus | Mosogató |
| Csomagolt | KARTON: 2 db (méretek, sz/h/m.: 59 × 9 × 91 cm, 61 × 8 × 187 cm) |
| Súly | 67 |
Ajánljuk

Benita 2 ajtós Felső konyhaszekrény Sonoma Tölgy-Fehér 60x30x60 cm
Fa, felső, matt
Raktáron
Pékállvány, polcos sütoállvány, állvány 90 x 40 x 132 cm
Alsó, felső, rusztikus
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva










