Hasonlítsd össze az árakat 72 900 Ft-tól 2 webáruházban:
RaktáronIngyenes szállítás14 napos termékvisszaküldés
Raktáron14 napos termékvisszaküldés
Méretek 79×79×40 cm
Válassz 2 üzlet közül:
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
szín Sonoma tölgy / fekete kerekes mozgatható egy fiók fém futószalagokkal 2 ajtós, zárt és nyitott polcokkal fedőlemez maximális terhelhetősége 15 kg
| Szélesség: | 79 cm |
|---|---|
| Mélység: | 40 cm |
| Magasság: | 79 cm |
| Felület | Matt |
|---|---|
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Anyag | Fa, Laminált |
| Alak | Egyenes |
| Fa mintázat | Sonoma tölgyfa |
| Súly | 25 |
| Csomagolt | KARTON: 1 db (méretek, sz/h/m: 41 × 14 × 97 cm) |

Alsó, felső, rusztikus
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fa, felső, matt
Raktáron