Hasonlítsd össze az árakat 11 691 Ft-tól 15 120 Ft-ig 2 webáruházban:
LED Kültéri fali lámpa LED/12W/230V 6400K IP65 fekete
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 11 691 Ft és 15 120 Ft közötti árkategóriában:
Termékleírás
A termék közvetlenül a gyártótól, a V-Tac márkától származik, raktárunkban van, ára 12990.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
Specifikációk
| Típus | Fali |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A teljes fényáram | 1250 lm |
| Sugárzási szög | 110 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Színhőmérséklet | 6400 K |
| Fény színe | Hideg fehér |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 12 W |
| Alak | Négyszögletes |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 90 W |
| Funkció | LED technológia |
| Stílus | Egyéb |
| Series | STAIRS V-Tac |
| Gyártó | V-Tac |
Hasonló termékek

LED Kültéri fali lámpa LED/12W/230V 3000K IP65 fekete
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Jax kültéri mennyezeti lámpa
Mennyezeti, talajba építhető, fém
Raktáron
Ski kültéri falra simuló lámpa
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
4 darabos modern fekete talajba süllyeszthető spotlámpa készlet 30 cm LED-del IP65 - Eline
Talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Ipari kültéri fali lámpa fekete 55 cm LED-del IP65 - Hannah
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Redo 90095 - LED kültéri fali lámpatest PLANIT LED/10W/230V 3000K IP54 fehér
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Keen kültéri falra simuló lámpa
Fali, talajba építhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Semi kültéri falra simuló lámpa
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Semi kültéri falra simuló lámpa
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Asker kültéri falra simuló lámpa
Fali, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Ipari kültéri fali lámpa rozsdabarna 55cm LED-del IP65 - Hannah
Fali, fa
RaktáronIngyenes szállítás
LED Utcai világítás alkonykapcsolóval CYOTO LED/100W/230V IP65 4000K
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Asker kültéri falra simuló lámpa
Fali, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Keen kültéri falra simuló lámpa
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 7935 - LED Kültéri fali lámpa HALDEN LED/10W/230V IP65
Fali, talajba építhető, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Modern kültéri fali lámpa fekete IP44 - Latina
Fali
Raktáron
Ipari kültéri fali lámpa fekete 38 cm LED-del IP65 - Hannah
Fali
Raktáron
4 darabos modern fekete, állítható, IP65-ös talajba süllyeszthető spotlámpa szett - Oneon
Talajba építhető, műanyag
RaktáronIngyenes szállításModern fekete sínrendszer 1 fázisú 300cm - Iconic
Műanyag
Raktáron
Asker kültéri falra simuló lámpa
Fali, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Modern kültéri fali lámpa fekete 17,5 cm LED-del IP65 - Batt
Fali
Raktáron
Asker kültéri falra simuló lámpa
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Semi kültéri falra simuló lámpa
Fali, talajba építhető, fém
Raktáron
Lofoten kültéri falra simuló lámpa
Fali
RaktáronIngyenes szállítás
Asker kültéri falra simuló lámpa
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 7282 - LED Kültéri fali lámpa RAPLA LED/12W/230V IP54
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Asker kültéri falra simuló lámpa
Fali, fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Semi kültéri falra simuló lámpa
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fano kültéri mennyezeti lámpa
Mennyezeti, talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Hitra kültéri falra simuló lámpa
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Path kültéri falra simuló lámpa
Fali, talajba építhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 8169 - Kültéri fali lámpa SEATTLE 1xE27/11W/230V
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállításA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
Brilagi-LED Dimmelhető fürdőszobai lámpatest FRAME SMART LED/50W/230V IP44 fekete+távirányító
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED gyereklámpa OXFORD 5xE27/15W/230V mennyezeti
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 44078 - Fali lámpatest TOWNSHEND 1xE27/60W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
LED állítható fényű növénynevelő lámpa VITARO 4xLED/10W/230V fekete
230V
Raktáron
Brilagi - VESTRA LED fürdőszobai tükörvilágítás, 8W/230V, 40 cm, IP44, króm
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa LUNA 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Osram - LED-reflektor mozgásérzékelővel FLOODLIGHT LED/30W/230V 4000K IP65
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Brilagi - LED Mennyezeti lámpa MOLINA LED/24W/230V tölgy átm. 29 cm
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa érzékelővel BULKHEAD LED/20W/230V IP65
Mozgásérzékelős, fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Kültéri fali lámpa NEELY 1xE27/60W/230V IP54 antracit
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED gyerekszobai mennyezeti lámpa LOVE LED/48W/230V 3000/4500/6000K rózsaszín
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri függeszték VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED kültéri dekorációs lánc 20xE27/1W/230V 10 m IP65 fekete
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa TRIANGLE LED/20W/230V antracit IP65
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi BENE LED kültéri lámpa szenzorral 18W 230V 22x22 cm IP54
230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED dimmelhető gyerekszoba mennyezeti lámpa ASTRO LED/68W/230V 3000-6000K +távirányító
Éjjeli lámpa, mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás




