





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A New Baby Swingy bölcső egy stílusos bölcső modern színekben. Az automatikus hintázást egy időzítővel 15 és 60 perc között lehet beállítani. A gyermek 12 dallamot vagy megnyugtató természeti hangot hallgathat ringatása közben. A hintázás sebesség 5 fokozatban állítható. A csomag tartalmazza az összeszerelési útmutatót az összes fontos funkció leírásával és egy hálózati adaptert.JELLEMZŐK:- adapterrel vagy 4xAA elemmel működik (nem a csomagolás része)- levehető és állítható tető- természetes hangok- 12 dallam- a huzat mosógépben mosható- időzítő 15, 30, 60 perc- 5 fokozatú hintázás sebesség beállítás- maximális teherbírás: 9 kgMŰSZAKI ADATOK:- hossza: 99 cm, szélessége: 77 cm, magassága 64 cm- teljes tömeg: 5,9 kg, súly kartonnal: 6,9 kg- csomag méretei: 51x15x59 cm
| Szélesség: | 77 cm |
|---|---|
| Mélység: | 99 cm |
| Magasság: | 64 cm |
| Baldachinos | Igen |
|---|---|
| Multifunkciós | Igen |
| Típus | Klasszikus, Mózeskosarak |
| Anyag | Textil |
| Szín | Szürke |
| Megfelelő | Mindenkinek |
| Motívum | Csillagok |
| Gyártó | NEW BABY |
Felhasználói értékelések
Elégedetek vagyunk a termékkel.Azt kaptuk amit a kép alapján látható volt.n
Vásárolva itt: Mimulo