







Méretek 36×57×31 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ez a nyuszis zsámoly szórakoztató kiegészítője lesz a gyerekszobának. Gyapjas kárpitja puha és tartós anyagból készült, semleges szürke tónusa pedig gyönyörűen illeszkedik a legtöbb kortárs stílusú enteriőrökhöz. A vastag, világos fából készült lábak stabil alapot biztosítanak, amely ideális a heves gyermekjátékok során. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1 x Zsámoly
| Szélesség: | 57 cm |
|---|---|
| Mélység: | 31 cm |
| Magasság: | 36 cm |
| Görgők | Görgős, Görgők nélkül |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Név | BUNNY |
| Minta | Egyszínű |
| Forma | Állat formájú |
| Súly | 4 kg |
| Terhelhetőség | 120 kg |
| Főbb anyagok | Poliészter, Pamut |
| További anyagok | Kaucsukfa (gumifa) |
| Stílus | Modern |
| Sku | 160727 |

Állítható, szövet, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás