Ajánljuk
IKAROS DOUBLE ágy 120 x 200 cm, fehér Ágyrács: Ágyrács nélkül, Matrac: Matrac nélkül
Méretek 120×206 cm
Variáns kiválasztása:IKAROS DOUBLE ágy 120 x 200 cm, fehér Ágyrács: Ágyrács nélkül, Matrac: Matrac nélkül
Előző árak
- 2026. 05. 17. - 40 357 Ft
- 2025. 12. 10. - 40 357 Ft
- 2025. 10. 27. - 37 368 Ft
- 2025. 02. 17. - 40 357 Ft
- 2025. 02. 10. - 41 318 Ft
- 2025. 02. 09. - 39 366 Ft
- 2024. 12. 09. - 41 553 Ft
- 2024. 11. 04. - 39 484 Ft
- 2024. 01. 15. - 44 443 Ft
Termékleírás
Anyag Fenyő tömörfa szerkezet Tömör fenyőfa lábak Szín Fehér Méretek Külső hosszúság: 206 cm Belső hosszúság: 200 cm Külső szélesség: 128 cm Belső szélesség: 120 cm Fejvég magassága: 65 cm Lábvég magassága: 43 cm A rács magassága a padlótól: 25 cm Kialakítás Lakkozott ágy Teherbírás 120 kg személyenként A csomag tartalmazza a szerelési tartozékokat Egyszerű összeszerelés Lehetőség tároló doboz és éjjeliszekrény vásárlására Ágy használati útmutató Összeszerelési útmutató az IKAROS DOUBLE 120 x 200 ágyhoz A csomag tartalmazza: 1x lábvégi fejvég 1x fejvégi fejvég 2x oldalpanel 1x középső léc 1x ötödik középső láb Rögzítő anyagok Összeszerelési útmutató Garancia 2 év HOGYAN KELL ÖSSZESZERELNI EGY TÖMÖRFA ÁGYAT?
Méretek
| Szélesség: | 120 cm |
|---|---|
| Mélység: | 206 cm |
Specifikációk
| Anyag | Fa, Laminált |
|---|---|
| Tárolóhellyel | Igen |
| Éjjeliszekrénnyel | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Szett | Matrac nélkül |
| Ágyrács | Ágyrács nélkül |
| Matrac | Matrac nélkül |
| Termék színe | Fehér |
| Méret | 120 x 200 cm |
| Anyaga | Fa, MDF |
| Lakkozott | Igen |
| Ágy teherbírása | 120 kg személyenként |
| Ár | 83 000 Ft-ig |
| Belső szélesség | 128 cm |
| Külső szélesség | 120 cm |
| Belső hossz | 200 cm |
| Külső hossz | 206 cm |
| Magasság a fej résznél | 65 cm |
| Magasság a láb résznél | 43 cm |
| Az ágyrács magassága a padlótól | 25 cm |
| Súly | 26 kg, 49 kg, 31 kg, 51 kg, 33 kg, 44 kg, 32,65 kg, 54,95 kg, 39,65 kg, 47,95 kg, 52,95 kg, 37,65 kg |
| Alkalmas | Szobák |
Vélemények
A(z) Elerheto Otthon webáruház legjobb termékei

Fehér babatakaró 135 x 90 cm és párna 45 x 65 cm
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Léces ágyrács textillel 90x200 cm
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gyerek fürdőlepedő kapucnival MILO 75x75 cm, bézs
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bella kék gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Gyerek fürdőlepedő kapucnival KODA 75x75 cm, szürke
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Egész éves steppelt paplan 140 x 200 cm párnával 70 x 90 cm BASIC
Raktáron
Összecsukható turista szék VENTO 38 cm, kék
38×38×38 cm
Raktáron
Hűsítő nyári paplan ELARIA, türkiz Méret: 200 x 220 cm
200×220 cm, steppelt, mikroplüss
Raktáron
Egész éves paplan szett 140x200 cm üreges szálból, 70x90 cm párnával MEADOW FLOWERS
Raktáron
CLASSIC Egész éves steppelt paplan 140 x 200 cm párnával 70 x 90 cm és kispárnával 40 x 50 cm
Raktáron
Kerti függöny GARDIO vízálló 150x220 cm, bézs
150×220 cm, kész, poliészter
Raktáron
Ágytakaró CITRUS GARDEN, fehér Méret: 170 x 210 cm
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
VENORIA U alakú kihúzható ülőgarnitúra, 285x146 cm, krémszínű + 2 párna INGYEN
85×285×146 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
Hűsítő nyári paplan CELIA, kék Méret: 140 x 200 cm
Nyári, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
Táskarugós matrac 160 x 200 cm SOMMERA 18 cm Matracvédő: Matracvédővel
18×160×200 cm, hab, rugós
Raktáron
Hűsítő nyári paplan ELARIA, zöld Méret: 200 x 220 cm
Raktáron
IKAROS ágy 160x200 cm, fehér/sonoma tölgy Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
160×200 cm, fa, ágyráccsal
Raktáron
Gyerek törölköző BEBÉ cica rózsaszín 30x50 cm
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron











































