









Méretek 70×58×55 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ez a gyerekszék divatos páva alakjának köszönhetően tökéletes választás bármely kültéri vagy beltéri helyiség felfrissítésére. A darab teljes egészében rattanból készült, ezért rendkívül könnyű és egyszerűen mozgatható az átrendezéshez. Párosítsd a bútort más bohó inspirált kiegészítőkkel, és varázsold el gyermeked. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1 x szék, 1 x ülőpárna
| Szélesség: | 58 cm |
|---|---|
| Mélység: | 55 cm |
| Magasság: | 70 cm |
| Anyag | Természetes rattan |
|---|---|
| Típus | Egyszerű |
| Név | FLORENTINE II |
| Súly | 6 kg |
| Terhelhetőség | 100 kg |
| Főbb anyagok | Rattan |
| Stílus | Bohó |
| Sku | 324720 |

120×105×70 cm, párnával, műrattan
Raktáron
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás