Ajánljuk
Szürke ülőpad bambusz szerkezettel ST12
Méretek 50×60×33 cm
Előző árak
- 2026. 05. 21. - 25 148 Ft
- 2025. 02. 20. - 25 148 Ft
- 2025. 02. 18. - 30 436 Ft
- 2025. 02. 18. - 25 100 Ft
- 2025. 02. 11. - 28 736 Ft
- 2024. 01. 15. - 28 899 Ft
Termékleírás
Anyag Szövet: Szürke Bambusz: Természetes Méretek Szélesség: 60 cm Mélység: 33 cm Magasság: 50 cm Teherbírás: 60 kg Tömeg: 5,5 kg Kialakítás Tárolóhellyel Szétszerelve szállítjuk
Méretek
| Szélesség: | 60 cm |
|---|---|
| Mélység: | 33 cm |
| Magasság: | 50 cm |
Specifikációk
| Anyag | Fa |
|---|---|
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Tárolóhellyel | Igen |
| Tárolóhely | Tárolóval |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Paddal | Ülős |
| Huzat | Kárpitozott |
| Összecsukható | Nem |
| Teherbírás | 60 kg |
Vélemények
A(z) SCANDIshop.hu webáruház legjobb termékei

Törölközőtartó LINESTRO fém, 4 karral 93x45cm, fekete
Álló
Raktáron
Szürke bárszék KAST VELVET
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Törölközőtartó LINESTRO fém, 4 karos, 93x45cm, fehér
Álló
Raktáron
Hab matrac DELUXE 180 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
IB Laursen Rózsaszín üveg gyertyatartó UNIQUE
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Hab matrac DELUXE 160 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
IB Laursen BRASS üveg gyertyatartó sárgaréz dekorral
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
GREEN HOUSES üveg gyertyatartó 13 cm zöld - többféle változatban
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
IB Laursen TEALIGHT HOUSE FACADE tealámpa gyertyatartó, krém
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
Hab matrac DELUXE 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
IB Laursen Üveg gyertyatartó sárgaréz dekorációval ADORNED
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
Hab matrac DELUXE 80 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Hab matrac DELUXE 140 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Fehér üveggyertyatartó AOLANI FLOWER, 10 cm
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Räder Fa csillag gyertyatartó WOOD STAR
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
Szendvics matrac HYBRID FOAM 19 cm 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva
Hab matrac DELUXE 120 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Hab matrac DELUXE 160 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron










